DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-02-11 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zapraszamy na siatkarskie Mikołajki do Milowic!

Zapraszamy na siatkarskie Mikołajki do Milowic!

6 grudnia 2022

Po wygranej w 4 setach z SAN-Pajdą Jarosław siatkarki Płomienia i ich trener Krzysztof Zabielny zapraszają na Mikołajki. Dzisiaj w Milowicach będą niespodzianki na parkiecie i mikołajkowe prezenty… Przede wszystkim niezwykle interesująco zapowiada się potyczka „Płomyczków” z Częstochowianką – siatkarskie fajerwerki z pewnością pojawią się w trakcie meczu.
Miniony weekend miło będą wspominać także koszykarki MB Zagłębie, które wygrały różnicą 4 oczek w Bydgoszczy. To już szóste zwycięstwo sosnowiczanek, które na stałe zameldowały się w krajowej czołówce.

 

POLSKA HOKEJ LIGA
Zagłębie Sosnowiec – Re-Plast Unia Oświęcim 1:7 (0:4, 0:2, 1:1)
0:1 Pawło Padakin – Aleksandrs Jerofejevs (00:53),
0:2 Teddy Da Costa – Andrij Denyskin, Michael Cichy (01:49, 5/4),
0:3 Michael Cichy – Kristaps Jākobsons (04:25),
0:4 Krystian Dziubiński – Erik Ahopelto (11:06),
0:5 Tommi Laakso – Erik Ahopelto, Pawło Padakin (25:55),
0:6 Tommi Laakso – Adrian Prusak (39:28),
1:6 Aleksandr Pawlenko (48:23),
1:7 Teddy Da Costa – Filipp Pangiełow-Jułdaszew, Andrij Denyskin (55:35, 5/4).
Sędziowali: Paweł Kosidło, Mateusz Niżnik (główni) – Michał Gerne, Wojciech Moszczyński (liniowi).
Minuty karne: 12-2.
Strzały: 25-42.
Widzów: 200.
Zagłębie (2): P. Spěšný (od 4:26 S. Lipiński) – L. Motloch, M. Kotlorz; P. Kogut, T. Kozłowski (2), J. Witecki – A. Khoperia, W. Andrejkiw (4); M. Bernacki, J. Rzeszutko (2), D. Piotrowicz – O. Krawczyk, J. Michałowski (2); A. Dubinin, N. Bucenko, K. Sikora – K. Opiłka, S. Luszniak; O. Rzekanowski, J. Łoza, A. Pawlenko.
Unia: K. Lindskoug – F. Pangiełow-Jułdaszew, K. Jākobsons; A. Denyskin, M. Cichy, T. Da Costa – R. Diukow, A. Jerofejevs; P. Padakin, K. Dziubiński, E. Ahopelto – P. Bezuška (2), P. Noworyta; J. Sołtys, Ł. Krzemień, S. Kowalówka – M. Noworyta; T. Laakso, D. Wanat, A. Prusak oraz K. Dudkiewicz.

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
Wtorek, 6 grudnia, godz. 18:00
Stadion Zimowy w Tychach

 

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – LIGA CENTRALNA

Handball Stal Mielec – Zagłębie Handball Team Sosnowiec 39:29 (21:14)

Zagłębie Handball Team Sosnowiec – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź
Czwartek, 8 grudnia, godz. 19:00
Hala MOSiR w Sosnowcu, ulica Żeromskiego 4C

 

SIATKÓWKA KOBIET – 1. LIGA
Trans-Ann Płomień Sosnowiec – SAN-Pajda Jarosław 3:1 (25:20, 21:25, 25:21, 25:19)
Płomień: Laskowska (19), Kurerowa (5), Nowak (13), Głodzińska (17), Laszczyk (5), Deptuch (15), Samul (libero) oraz Kłoda (7), Wróbel, Kaczmarzyk, Wiśniewska (libero).
SAN-Pajda: Krysztofiak (4), Saj (21), Zięba (6), Szmajduch (8), Papszun (5), Dagmara Dąbrowska (12), Machowska (libero) oraz Andrzejewska, Grzelak (3).

Trans-Ann Płomień Sosnowiec – KS Sorella Częstochowianka Częstochowa
Wtorek, 6 grudnia, godz. 19:00
Hala MOSiR w Sosnowcu-Milowicach, ulica Baczyńskiego 4

 

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN – TAURON 1. LIGA
MKS Będzin – Olimpia Sulęcin 3:1 (25:22, 25:27, 26:24, 25:17)
MKS: Macionczyk (3 pkt), Frąc (11), Usowicz (10), Swodczyk (9), Koppers (14), Pietruczuk (13), Olenderek (libero) oraz Teppan (6), Piwowarczyk, Ptaszyński, Rohnka, Marek (libero)
Olimpia: Szymczak (2), Owczarz (9), Lipiński (11), Michalak (1), Leitermeier (15), Frankowski (16), Sobczak (libero) oraz Turek (3), Kłysz (4), Sawerwain (libero),
MVP: Pietruczuk (MKS)
Widzów: 800
Sędziowali: Mituta, Litwin.

III Runda Pucharu Polski
ZAKSA Strzelce Opolskie – MKS Będzin
Środa, 7 grudnia, godz. 18:00
Hala Sportowa PG nr 2 w Strzelcach Opolskich , ulica Kozielska 34

 

KOSZYKÓWKA KOBIET – ENERGA BASKET LIGA KOBIET
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz  – MB Zagłębie Sosnowiec 75:79 (23:19, 22:17, 13:24, 17:19)
MB Zagłębie: Wnorowska 6, Wojtala 13, Zempare 21, Urbaniak-Dornstauder 23, Mistinova 13 – Grzenkowicz 3, Jarząb, Wojtylas.

 

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
MKS Dąbrowa Górnicza – King Szczecin 76:79 (23:20; 21:17; 16:21; 16:21)
MKS Dąbrowa Górnicza: Ousmane Drame – 19 pkt.,Martin Krampelj – 16 pkt., Joseph Chealey – 15 pkt., Trevon Bluiett – 11 pkt., Alonzo Verge Jr. – 10 pkt., Jarosław Mokros – 3 pkt., Maciej Kucharek – 2 pkt., Marcin Piechowicz – 0 pkt.
King Szczecin: Phil Fayne – 17 pkt., Tony Meier – 14 pkt., Andrzej Mazurczak – 11 pkt., James Eads III – 11 pkt., Bryce Brown – 10 pkt., Kacper Borowski – 10 pkt., Mateusz Kostrzewski – 4 pkt., Filip Matczak – 2 pkt., Zac Cuthbertson – 0 pkt., Maciej Żmudzki – 0 pkt.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin