DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-27 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Znamy już terminarz II ligi. Na pierwszy ogień pójdzie Olimpia Grudziądz

Znamy już terminarz II ligi. Na pierwszy ogień pójdzie Olimpia Grudziądz

18 czerwca 2024

Znamy już terminarz rozgrywek II ligi, która rozpocznie swoje boje w weekend 20-21 lipca. Pierwszym rywalem Zagłębia będzie Olimpia Grudziądz, a to spotkanie rozegrane zostanie w Sosnowcu.

Kolejka 1 – 20-21 lipca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Bytom
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Elbląg
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Hutnik Kraków
Świt Skolwin (Szczecin) – KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź
Wisła Puławy – Zagłębie II Lubin
Wieczysta Kraków – Resovia
Chojniczanka Chojnice – Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz

Kolejka 2 – 27-28 lipca

Polonia Bytom – Olimpia Grudziądz
Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Resovia – Chojniczanka Chojnice
Zagłębie II Lubin – Wieczysta Kraków
ŁKS II Łódź – Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca
Hutnik Kraków – Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 3 – 3-4 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Polonia Bytom
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Skolwin (Szczecin) – Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz
Wieczysta Kraków – ŁKS II Łódź
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie II Lubin
Zagłębie Sosnowiec – Resovia
Olimpia Grudziądz – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 – 10-11 sierpnia

Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała
Resovia – Olimpia Grudziądz
Zagłębie II Lubin – Zagłębie Sosnowiec
ŁKS II Łódź – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Wieczysta Kraków
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Świt Skolwin (Szczecin)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 5 – 17-18 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Polonia Bytom
Świt Skolwin (Szczecin) – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Radunia Stężyca – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
Wieczysta Kraków – Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS II Łódź
Olimpia Grudziądz – Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała – Resovia

Kolejka 6 – 24-25 sierpnia

Polonia Bytom – Resovia
Zagłębie II Lubin – Rekord Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź – Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz – Zagłębie Sosnowiec
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg – Wieczysta Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wisła Puławy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radunia Stężyca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 7 – 31 sierpnia-1 września

Świt Skolwin (Szczecin) – Polonia Bytom
Radunia Stężyca – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wisła Puławy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Zagłębie Sosnowiec – Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz
Rekord Bielsko-Biała – ŁKS II Łódź
Resovia – Zagłębie II Lubin

Kolejka 8 – 7-8 września

Polonia Bytom – Zagłębie II Lubin
ŁKS II Łódź – Resovia
KKS 1925 Kalisz – Rekord Bielsko-Biała
Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wieczysta Kraków
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Wisła Puławy
Świt Skolwin (Szczecin) – Radunia Stężyca

Kolejka 9 – 14-15 września

Radunia Stężyca – Polonia Bytom
Wisła Puławy – Świt Skolwin (Szczecin)
Wieczysta Kraków – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg
Rekord Bielsko-Biała – Hutnik Kraków
Resovia – KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin – ŁKS II Łódź

Kolejka 10 – 21-22 września

Polonia Bytom – ŁKS II Łódź
KKS 1925 Kalisz – Zagłębie II Lubin
Hutnik Kraków – Resovia
Olimpia Elbląg – Rekord Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Chojniczanka Chojnice
Świt Skolwin (Szczecin) – Wieczysta Kraków
Radunia Stężyca – Wisła Puławy

Kolejka 11 – 28-29 września

Wisła Puławy – Polonia Bytom
Wieczysta Kraków – Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice – Świt Skolwin (Szczecin)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Resovia – Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin – Hutnik Kraków
ŁKS II Łódź – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 12 – 5-6 października

Polonia Bytom – KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź
Olimpia Elbląg – Zagłębie II Lubin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) – Zagłębie Sosnowiec
Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy – Wieczysta Kraków

Kolejka 13 – 12-13 października

Wieczysta Kraków – Polonia Bytom
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec – Radunia Stężyca
Olimpia Grudziądz – Świt Skolwin (Szczecin)
Rekord Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków

Kolejka 14 – 19-20 października

Polonia Bytom – Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS II Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie II Lubin
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Resovia
Świt Skolwin (Szczecin) – Rekord Bielsko-Biała
Radunia Stężyca – Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec
Wieczysta Kraków – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 15 – 26-27 października

Chojniczanka Chojnice – Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec – Wieczysta Kraków
Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy
Rekord Bielsko-Biała – Radunia Stężyca
Resovia – Świt Skolwin (Szczecin)
Zagłębie II Lubin – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS II Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg

Kolejka 16 – 2-3 listopada

Polonia Bytom – Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała – KKS 1925 Kalisz
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS II Łódź
Świt Skolwin (Szczecin) – Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca – Resovia
Wisła Puławy – Rekord Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 17 – 9-10 listopada

Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Rekord Bielsko-Biała – Wieczysta Kraków
Resovia – Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin – Radunia Stężyca
ŁKS II Łódź – Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Hutnik Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 18 – 16-17 listopada

Polonia Bytom – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Elbląg – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Hutnik Kraków – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
KKS 1925 Kalisz – Świt Skolwin (Szczecin)
ŁKS II Łódź – Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin – Wisła Puławy
Resovia – Wieczysta Kraków
Rekord Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 19 – 23-24 listopada

Olimpia Grudziądz – Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice – Resovia
Wieczysta Kraków – Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy – ŁKS II Łódź
Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz
Świt Skolwin (Szczecin) – Hutnik Kraków
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Olimpia Elbląg
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 20 – 1-2 marca

Polonia Bytom – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg – Świt Skolwin (Szczecin)
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy
ŁKS II Łódź – Wieczysta Kraków
Zagłębie II Lubin – Chojniczanka Chojnice
Resovia – Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz

Kolejka 21 – 8-9 marca

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz – Resovia
Zagłębie Sosnowiec – Zagłębie II Lubin
Chojniczanka Chojnice – ŁKS II Łódź
Wieczysta Kraków – KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
Świt Skolwin (Szczecin) – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 22 – 15-16 marca

Polonia Bytom – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Wieczysta Kraków
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice
ŁKS II Łódź – Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Lubin – Olimpia Grudziądz
Resovia – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 23 – 22-23 marca

Resovia – Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie II Lubin
Olimpia Grudziądz – ŁKS II Łódź
Zagłębie Sosnowiec – KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Wieczysta Kraków – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Świt Skolwin (Szczecin) – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 24 – 29-30 marca

Polonia Bytom – Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Radunia Stężyca
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wieczysta Kraków
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – Zagłębie Sosnowiec
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz
ŁKS II Łódź – Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin – Resovia

Kolejka 25 – 5-6 kwietnia

Zagłębie II Lubin – Polonia Bytom
Resovia – ŁKS II Łódź
Rekord Bielsko-Biała – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków
Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wieczysta Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Puławy – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Radunia Stężyca – Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 26 – 12-13 kwietnia

Polonia Bytom – Radunia Stężyca
Świt Skolwin (Szczecin) – Wisła Puławy
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Wieczysta Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków – Rekord Bielsko-Biała
KKS 1925 Kalisz – Resovia
ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin

Kolejka 27 – 19 kwietnia

ŁKS II Łódź – Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin – KKS 1925 Kalisz
Resovia – Hutnik Kraków
Rekord Bielsko-Biała – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wieczysta Kraków – Świt Skolwin (Szczecin)
Wisła Puławy – Radunia Stężyca

Kolejka 28 – 26-27 kwietnia

Polonia Bytom – Wisła Puławy
Radunia Stężyca – Wieczysta Kraków
Świt Skolwin (Szczecin) – Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Rekord Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg – Resovia
Hutnik Kraków – Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź

Kolejka 29 – 3-4 maja

KKS 1925 Kalisz – Polonia Bytom
ŁKS II Łódź – Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin – Olimpia Elbląg
Resovia – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Rekord Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec – Świt Skolwin (Szczecin)
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca
Wieczysta Kraków – Wisła Puławy

Kolejka 30 – 10-11 maja

Polonia Bytom – Wieczysta Kraków
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca – Zagłębie Sosnowiec
Świt Skolwin (Szczecin) – Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg – ŁKS II Łódź
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 31 – 17-18 maja

Hutnik Kraków – Polonia Bytom
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
ŁKS II Łódź – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie II Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Rekord Bielsko-Biała – Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz – Radunia Stężyca
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice – Wieczysta Kraków

Kolejka 32 – 24-25 maja

Polonia Bytom – Chojniczanka Chojnice
Wieczysta Kraków – Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz
Radunia Stężyca – Rekord Bielsko-Biała
Świt Skolwin (Szczecin) – Resovia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Zagłębie II Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków

Kolejka 33 – 31 maja-1 czerwca

Olimpia Elbląg – Polonia Bytom
Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS 1925 Kalisz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź – GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie II Lubin – Świt Skolwin (Szczecin)
Resovia – Radunia Stężyca
Rekord Bielsko-Biała – Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz – Wieczysta Kraków
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 – 7-8 czerwca

Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Wieczysta Kraków – Rekord Bielsko-Biała
Wisła Puławy – Resovia
Radunia Stężyca – Zagłębie II Lubin
Świt Skolwin (Szczecin) – ŁKS II Łódź
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – KKS 1925 Kalisz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Elbląg

 

Terminarz 2. Liga 2024-2025

Źródło: PZPN i www.90minut.pl

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin