Aktualności

Fortuna 1 Liga przeprowadzi badanie opinii swoich kibiców. Każdy sympatyk klubu grającego w lidze będzie mógł je wyrazić w ankiecie. Badanie będzie przeprowadzane na terenie stadionów gospodarzy oraz na terenie miast przedstawicieli klubów Fortuna 1 Liga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawodnik naszej Akademii otrzymał powołanie do Reprezentacji Śląskiego ZPN na mecz z Opolskim ZPN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Łukasz Kozakowski, nowy wiceprezes Zagłębia Sosnowiec, w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie mówi o swoich związkach z Klubem, a przede wszystkim przedstawia swoje plany i zamierzenia. - Zrobię wszystko, żeby Zagłębie zrobiło krok do przodu w zakresie organizacyjnym jak i sportowym - deklaruje wiceprezes Kozakowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec poszukuje specjalisty ds. marketingu/ticketingu. Proponujemy umowę na zastępstwo na 12 miesięcy z docelową możliwością pozostania w klubie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia zremisował 3:3 z Uranią Ruda Śląska w wyjazdowym meczu IV grupy Klasy Okręgowej. Dwie bramki zdobył Hubert Sych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców Zagłębie rozszerza sieć dystrybucji biletów za pośrednictwem Firmy KupBilet.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy HERB Akademii Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontynuujemy projekt Zagłębie Talentów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników roczników U14/U13/U12 powołanych na konsultację bramkarzy, która odbędzie się w ramach warsztatów dla trenerów bramkarzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sparingowym meczu rozegranym w Częstochowie, piłkarze Zagłębia ulegli Rakowowi 0:2. (0:1). Gole dla przedstawicieli Ekstraklasy zdobyli: Rusłan Babenko i Aleksandar Kolev (obie głową). Czyli, co dwie głowy to nie jedna...

CZYTAJ WIĘCEJ