Aktualności

Sosnowiczanie mają przed sobą długą podróż, której nie będą wspominać dobrze. Zagłębie przegrało w Suwałkach 0:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedzi po spotkaniu w Suwałkach, gdzie sosnowiczanie musieli uznać wyższość rywala i wyjechać bez zdobyczy punktowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym sosnowiczanie walczyli do ostatniego gwizdka, by nie przegrać w Suwałkach. Niestety, zabrakło czasu i trochę szczęścia, aby wynik końcowy był inny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy mieli przyjemność gościć na 18. urodzinach Leroy Merlin w Sosnowcu. W sklepie na naszych piłkarzy i trenera czekała spora dawka śmiechu i przyjemnych chwil z kibicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami sprawdzian spotkań o "być albo nie być" - zaliczony bezbłędnie. Jeżeli ktoś myślał, że po jednym teście nie przyjdą kolejne to był w wielkim błędzie. Najbliższy egzamin w Suwałkach zaprezentuje czy na przestrzeni tygodnia nauczyciel Dariusz Dudek doprecyzował formę swoich uczniów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w najbliższą sobotę wyjadą na ważny mecz z Górnikiem Wojkowice. Obie ekipy bardzo dobrze sobie radzą jak na nowe zespoły w klasie okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas zbliżającego się weekendu młodzi zawodnicy z Akademii im. Włodzimierza Mazura rozegrają swoje spotkania. Stawką rozgrywek są bardzo ważne punkty, które przełożą się na końcowy układ tabeli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś drugi zespół miał przyjemność być na liście gości Leroy Merlin z okazji 18. urodzin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz partner, Leroy Merlin w Sosnowcu obchodzi swoje 18 urodziny. Serdecznie zapraszamy do sklepu przy ul. Zuzanny 26.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwotnie na antenie Polsatu Sport miał odbyć się mecz Zagłębia Sosnowiec ze Stalą Mielec. W transmisji nastąpiła mała modyfikacja i w miejsce naszej drużyny odbędzie się spotkanie Odry Opole z Chrobrym Głogów. Zagłębie swój pojedynek zagra 28 kwietnia o 15:30.

CZYTAJ WIĘCEJ