DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2021-10-10 12:40

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>264</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>266</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h

Strona główna / Terminarz I liga 2021/2022

kolejka 17

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec : Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz : Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała : Widzew Łódź
Miedź Legnica : Górnik Polkowice
Apklan Resovia : Odra Opole
ŁKS Łódz : GKS Katowice
Korona Kielce : GKS Tychy
GKS 1962 Jastrzębie : Skra Częstochowa
Puszcza Niepołomice : Stomil Olsztyn

kolejka 16

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa : Puszcza Niepołomice
GKS Tychy : GKS 1962 Jastrzębie
GKS Katowice : Korona Kielce
Odra Opole : ŁKS Łódz
Górnik Polkowice : Apklan Resovia
Widzew Łódź : Miedź Legnica
Arka Gdynia : Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów : Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn : Zagłębie Sosnowiec

kolejka 15

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz : Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała : Chrobry Głogów
Miedź Legnica : Arka Gdynia
Apklan Resovia : Widzew Łódź
ŁKS Łódz : Górnik Polkowice
Korona Kielce : Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie : GKS Katowice
Puszcza Niepołomice : GKS Tychy
Skra Częstochowa : Stomil Olsztyn

kolejka 14

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
GKS Tychy : Skra Częstochowa
GKS Katowice : Puszcza Niepołomice
Odra Opole : GKS 1962 Jastrzębie
Górnik Polkowice : Korona Kielce
Widzew Łódź : ŁKS Łódz
Arka Gdynia : Apklan Resovia
Chrobry Głogów : Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec : Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn : Sandecja Nowy Sącz

kolejka 13

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała : Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica : Zagłębie Sosnowiec
Apklan Resovia : Chrobry Głogów
ŁKS Łódz : Arka Gdynia
Korona Kielce : Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie : Górnik Polkowice
Puszcza Niepołomice : Odra Opole
Skra Częstochowa : GKS Katowice
GKS Tychy : Stomil Olsztyn

kolejka 12

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-09 12:40 GKS Katowice : GKS Tychy
2021-10-09 18:00 Odra Opole : Skra Częstochowa
2021-10-08 18:00 Górnik Polkowice : Puszcza Niepołomice
2021-10-10 18:00 Widzew Łódź : GKS 1962 Jastrzębie
2021-10-08 20:30 Arka Gdynia : Korona Kielce
2021-10-11 18:00 Chrobry Głogów : ŁKS Łódz
2021-10-10 12:40 Zagłębie Sosnowiec : Apklan Resovia
2021-10-09 20:30 Sandecja Nowy Sącz : Miedź Legnica
2021-10-10 15:00 Stomil Olsztyn : Podbeskidzie Bielsko-Biała

kolejka 11

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-03 15:00 Górnik Polkowice : Skra Częstochowa
2021-10-01 18:00 Miedź Legnica : Podbeskidzie Bielsko-Biała
2021-10-01 20:30 Apklan Resovia : Sandecja Nowy Sącz
2021-10-01 20:30 ŁKS Łódz : Zagłębie Sosnowiec
2021-10-02 18:00 Korona Kielce : Chrobry Głogów
2021-10-04 18:00 GKS 1962 Jastrzębie : Arka Gdynia
2021-10-02 12:40 Puszcza Niepołomice : Widzew Łódź
2021-10-03 12:40 GKS Tychy : Odra Opole
2021-10-03 18:00 GKS Katowice : Stomil Olsztyn

kolejka 10

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-25 12:40 Odra Opole 4:2 GKS Katowice
2021-09-24 20:30 Górnik Polkowice 0:1 GKS Tychy
2021-09-24 18:00 Widzew Łódź 4:0 Skra Częstochowa
2021-09-25 18:00 Arka Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice
2021-09-25 20:30 Chrobry Głogów 2:0 GKS 1962 Jastrzębie
2021-09-27 18:00 Zagłębie Sosnowiec 0:0 Korona Kielce
2021-09-26 18:00 Sandecja Nowy Sącz 0:1 ŁKS Łódz
2021-09-26 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 Apklan Resovia
2021-09-26 15:00 Stomil Olsztyn 3:0 Miedź Legnica

kolejka 9

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-17 20:30 Apklan Resovia : Miedź Legnica
2021-09-18 12:40 ŁKS Łódz 1:2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
2021-09-18 20:30 Korona Kielce 0:1 Sandecja Nowy Sącz
2021-09-17 18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:1 Zagłębie Sosnowiec
2021-09-19 18:00 Puszcza Niepołomice 2:2 Chrobry Głogów
2021-09-20 18:00 Skra Częstochowa 2:1 Arka Gdynia
2021-09-19 12:40 GKS Tychy 1:1 Widzew Łódź
2021-09-20 20:30 GKS Katowice 1:1 Górnik Polkowice
2021-09-19 15:00 Odra Opole 2:0 Stomil Olsztyn

kolejka 8

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-12 18:00 Górnik Polkowice 1:1 Odra Opole
2021-09-11 18:00 GKS 1962 Jastrzębie 0:3 Sandecja Nowy Sącz
2021-09-10 20:30 Widzew Łódź 3:1 GKS Katowice
2021-09-12 12:40 Arka Gdynia 0:1 GKS Tychy
2021-09-10 15:00 Chrobry Głogów 0:1 Skra Częstochowa
2021-09-12 15:00 Zagłębie Sosnowiec 1:2 Puszcza Niepołomice
2021-09-11 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 Korona Kielce
2021-09-11 20:30 Miedź Legnica 0:2 ŁKS Łódz
2021-09-13 18:00 Stomil Olsztyn 4:2 Apklan Resovia

kolejka 7

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-04 12:40 Zagłębie Sosnowiec 0:0 Skra Częstochowa
2021-09-05 12:40 ŁKS Łódz 0:3 Apklan Resovia
2021-09-03 20:30 Korona Kielce 0:0 Miedź Legnica
2021-09-05 15:00 GKS 1962 Jastrzębie 0:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
2021-09-05 12:40 Puszcza Niepołomice 1:2 Sandecja Nowy Sącz
2021-09-04 20:30 GKS Tychy 1:0 Chrobry Głogów
2021-09-03 18:00 GKS Katowice 2:4 Arka Gdynia
2021-08-05 18:00 Odra Opole 0:0 Widzew Łódź
2021-09-04 12:40 Górnik Polkowice 2:2 Stomil Olsztyn

kolejka 6

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-28 18:00 Widzew Łódź 4:2 Górnik Polkowice
2021-08-28 12:40 Arka Gdynia 3:0 Odra Opole
2021-08-29 12:40 Chrobry Głogów 4:0 GKS Katowice
2021-08-29 19:45 Zagłębie Sosnowiec 1:2 GKS Tychy
2021-10-13 Sandecja Nowy Sącz : Skra Częstochowa
2021-08-29 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 Puszcza Niepołomice
2021-08-28 20:30 Miedź Legnica 1:1 GKS 1962 Jastrzębie
2021-08-27 18:00 Apklan Resovia 0:1 Korona Kielce
2021-08-27 20:30 Stomil Olsztyn 0:3 ŁKS Łódz

kolejka 5

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-23 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Skra Częstochowa
2021-08-21 18:00 Korona Kielce 1:0 ŁKS Łódz
2021-08-21 12:40 GKS 1962 Jastrzębie 1:1 Apklan Resovia
2021-08-20 18:00 Puszcza Niepołomice 0:1 Miedź Legnica
2021-08-22 18:00 GKS Tychy 2:1 Sandecja Nowy Sącz
2021-08-22 12:40 GKS Katowice 3:2 Zagłębie Sosnowiec
2021-08-23 18:00 Odra Opole 1:0 Chrobry Głogów
2021-08-22 15:00 Górnik Polkowice 2:1 Arka Gdynia
2021-08-21 20:30 Widzew Łódź 2:0 Stomil Olsztyn

kolejka 4

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-19 18:00 Górnik Polkowice 0:0 Chrobry Głogów
2021-08-19 18:00 Odra Opole 1:0 Zagłębie Sosnowiec
2021-08-19 20:30 GKS Katowice 0:0 Sandecja Nowy Sącz
2021-08-18 20:30 Arka Gdynia 3:1 Widzew Łódź
2021-08-17 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 GKS Tychy
2021-08-17 18:00 Miedź Legnica 1:1 Skra Częstochowa
2021-08-17 18:00 Apklan Resovia 1:1 Puszcza Niepołomice
2021-08-18 18:00 ŁKS Łódz 2:2 GKS 1962 Jastrzębie
2021-08-18 18:00 Stomil Olsztyn 0:1 Korona Kielce

kolejka 3

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-14 12:40 Korona Kielce 2:1 GKS 1962 Jastrzębie
2021-08-12 20:00 Apklan Resovia 0:1 Skra Częstochowa
2021-08-14 18:00 Stomil Olsztyn 0:1 Arka Gdynia
2021-08-13 18:00 Puszcza Niepołomice 0:2 ŁKS Łódz
2021-08-13 20:30 GKS Tychy 0:3 Miedź Legnica
2021-08-14 20:30 GKS Katowice 2:2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
2021-08-15 18:00 Odra Opole 1:2 Sandecja Nowy Sącz
2021-08-15 15:00 Górnik Polkowice 2:4 Zagłębie Sosnowiec
2021-08-15 12:40 Widzew Łódź 2:0 Chrobry Głogów

kolejka 2

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-07 20:30 Arka Gdynia 0:2 Chrobry Głogów
2021-08-07 18:00 Górnik Polkowice 0:2 Sandecja Nowy Sącz
2021-08-08 15:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:0 Stomil Olsztyn
2021-08-08 12:40 Zagłębie Sosnowiec 1:2 Widzew Łódź
2021-08-06 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3 Odra Opole
2021-08-07 12:40 Miedź Legnica 1:0 GKS Katowice
2021-08-06 18:00 Apklan Resovia 1:0 GKS Tychy
2021-08-08 18:00 ŁKS Łódz 3:2 Skra Częstochowa
2021-08-09 18:00 Korona Kielce 3:1 Puszcza Niepołomice

kolejka 1

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-07-31 18:00 GKS 1962 Jastrzębie 0:2 Puszcza Niepołomice
2021-07-30 20:00 Korona Kielce 2:0 Skra Częstochowa
2021-08-01 18:00 Stomil Olsztyn 1:2 Chrobry Głogów
2021-07-30 20:30 GKS Tychy 1:1 ŁKS Łódz
2021-07-31 12:40 GKS Katowice 2:2 Apklan Resovia
2021-07-30 18:00 Odra Opole 1:4 Miedź Legnica
2021-08-01 15:00 Górnik Polkowice 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
2021-08-01 12:40 Widzew Łódź 3:0 Sandecja Nowy Sącz
2021-07-31 20:30 Arka Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin