HokejPiłka nożna

Aktualności

Wszystkich kibiców wybierających się na mecz z GKS-em Tychy (niedziela, g. 14:45) zachęcamy do zapoznania się z poniższym informatorem, który zawiera odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedsprzedaż biletów na mecz z GKS-em Tychy prowadzona będzie także w sobotę. Można je będzie nabywać m.in. w klubowej restauracji 3Kolory i Oficjalnym Sklepie Kibica Fanstore.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierając się na niedzielne spotkanie z GKS Tychy (początek, godz. 14:45) warto zaopatrzyć się w naszą gazetę meczową. A w niej na rozkładówce plakat Michała Górala, autora zwycięskiego gola w meczu z Miedzią, który później doznał poważnej kontuzji kolana.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed nami kolejne spotkania ligowe podopiecznych zagłębiowskiej Akademii. Czeka nas weekend pełen sportowych emocji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejny rywal i kolejne emocje w Sosnowcu już w najbliższą niedzielę o 14:45. Aby wziąć czynny udział w meczu z GKS-em Tychy i wspierać naszych piłkarzy z trybun wystarczy kupić bilet. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek, aby uniknąć wyższej ceny oraz stania w kolejkach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląsk Wrocław to w rocznikach 2007 i 2008 absolutny polski TOP! Zbrojovka Brno od lat słynie w Czechach z doskonałego szkolenia i regularnie dostarcza swoich graczy do młodzieżowych reprezentacji tego kraju. APMT Polska to najlepszy projekt skautingowy w Polsce. Rocznik 2008 Hutnika Kraków to w Małopolsce ekipa numer jeden w tej kategorii wiekowej. A w tym doborowym towarzystwie dwa zespoły Zagłębia Sosnowiec!

CZYTAJ WIĘCEJ

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 6. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 24-26 sierpnia. Spotkanie Zagłębia z GKS Tychy poprowadzi Paweł Malec z Łodzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zarówno dla tych kibiców, którzy byli na meczu Zagłębia w Niepołomicach, jak i tych, którzy nie mogli pojawić się na stadionie Puszczy, mamy video z bramkami. Naprawdę, jest co oglądać!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyprawa do Niepołomic zakończyła się pełnym sukcesem Zagłębia. Sosnowiczanie wygrali 2:0 (1:0) z Puszczą po golach Fabiana Piaseckiego i Tomasza Nawotki.

CZYTAJ WIĘCEJ

W siedzibie PZPN wylosowano pary I rundy Totolotek Puchar Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 24, 25 i 26 września. Rywalem Zagłębia będzie ŁKS Łódź.

CZYTAJ WIĘCEJ