Aktualności

Coraz ważniejszą rolę w linii środkowej Zagłębia zaczyna odgrywać Bartłomiej Babiarz, który w ostatnich dwóch meczach Lotto Ekstraklasy zaczynał grę w wyjściowym składzie. Jego spokój i doświadczenie boiskowe to bezcenne atuty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zgodnie z decyzją Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA, nasz zespół swoje wyjazdowe spotkanie z Arką rozegra 1 września o godz. 15:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w poprzedniej kolejce, mamy dla kibiców krótki raport z boisk ligowych Lotto Ekstraklasy. Sosnowiczanie zagrali mądrze taktycznie i pokonali Pogoń Szczecin 3:0. Trafienia dla naszego zespołu zdobył Žarko Udovičić, Konrad Wrzesiński, zaś pierwszy gol padł po samobójczym odbiciu przez Tomasza Hołotę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie żyje Artur Sroga, legendarny kibic, który był z naszym Klubem na dobre i złe. Zmarł w poniedziałek w wieku 48 lat, do końca wspierając Zagłębie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wypożyczony do GKS-u Bełchatów Patryk Mularczyk ponownie nie zawiódł i do dobrego występu dołożył gola na wagę remisu w Radomiu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mamy ciekawy wywiad z Konradem Wrzesińskim. Nasz wszechstronny piłkarz w ostatnich dwóch spotkaniach zdobył dwie bramki dla Zagłębia, choć nie ukrywa, że pozostał niedosyt z powodu braku trafienia w poprzednich rozgrywkach

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy są już po swoim trzecim spotkaniu w nowym sezonie rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Mecz ułożył się po naszej myśli już na samym starcie, a pod koniec rywal został ukarany za nieuwagę w defensywie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przeżyjmy to jeszcze raz! Proponujemy Państwu obejrzenie wszystkich bramek, jakie padły w trakcie meczu Zagłębia z Pogonią Szczecin, jak również skrótu. Naprawdę warto..

CZYTAJ WIĘCEJ

W związku z odpadnięciem Legii Warszawa z Ligi Mistrzów oraz Górnika Zabrze z Ligi Europy doszło do zmian w terminarzu 4., 5. i 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. Nasz zespół zagra z Legią na wyjeździe 19 sierpnia o 15:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prosimy wszystkich kibiców o wcześniejsze przyjście na Stadion Ludowy przed meczem z Pogonią Szczecin.

CZYTAJ WIĘCEJ