Aktualności

Informujemy, że z dniem 31 grudnia 2018 roku straciły ważność wejściówki meczowe Stowarzyszenia Oldbojów Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy dzisiaj wznowili przygotowania do najbliższego meczu ligowego we Wrocławiu. Po drodze sosnowiczanie zmierzą się jeszcze kontrolnie z ŁKS-em Łódź. Sparing został zaplanowany na niedzielę (3 lutego) o godzinie 13:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę 3 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu przy ulicy Żeromskiego odbędzie się XXIV Memoriał im. Włodzimierza Mazura. Jak prezes honorowy Zagłębia, Leszek Baczyński wspomina legendę klubu? Jaki był Włodek Mazur i jak wyglądał pierwszy memoriał?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich kibiców Zagłębia zapraszamy na prezentację zespołu, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 lutego o godz. 10:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu-Zagórzu (ul. Braci Mieroszewskich 91).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bartłomiej Babiarz jest już po operacji stawu kolanowego. Została ona przeprowadzona w klinice Galen w Bieruniu u profesora Krzysztofa Ficka.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Valdasa Ivanauskasa rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem Lotto Ekstraklasy. Zachęcamy kibiców do obejrzenia postępów piłkarzy Zagłębia w kończącym się okresie przygotowawczym. Początek o 13:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Arkadiusz Jędrych nie jest już piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. 26-letni obrońca na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do GKS-u Katowice, którego trenerem jest Dariusz Dudek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami kolejna odsłona Zagłębiowskiego Horror Show. Walki odbyły się zarówno w formule K1, jak i MMA. Na gali pojawiła się także delegacja z naszego klubu, na czele z prezesem - Marcinem Jaroszewskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi piłkarze już zakończyli swoje zgrupowanie w chorwackim kurorcie Medulin, gdzie mieli bardzo dobre warunki do treningów, jak również rozgrywania meczów. W turnieju Arena Cup Medulin, w którym wzięło udział 8 drużyn zajęli trzecie miejsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ostatnim meczu sparingowym na zgrupowaniu w Medulin Zagłębie wygrało 4:2 z czeskim zespołem 1. SC Znojmo. Klasycznego hat-tricka zdobył w pierwszej odsłonie Giorgi Gabedawa, a do rezultatu swojego kolejnego gola dołożył Olaf Nowak.

CZYTAJ WIĘCEJ