Aktualności

Dla coraz większej rzeszy naszych młodych piłkarzy, wakacyjny odpoczynek staje się tylko wspomnieniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 3. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 9-11 sierpnia. Spotkanie Bruk-Betu Termaliki z Zagłębiem poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

To będzie historyczne starcie Zagłębia z Bruk-Bet Termaliką. W Niecieczy oba zespoły zmierzą się po raz pierwszy w walce o ligowe punkty, wcześniej doszło jedynie do gry sparingowej. - Jedziemy po zwycięstwo. Chcielibyśmy pokazać się z dobrej strony - deklaruje Piotr Polczak, stoper sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy przygotowują się do pierwszego wyjazdowego spotkania w Fortuna 1 liga. Rywalem zespołu Radosława Mroczkowskiego będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. - Jedziemy po zwycięstwo. Chcielibyśmy pokazać się z dobrej strony - deklaruje Piotr Polczak, jeden z bardziej doświadczonych graczy sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znowu wyruszymy w wielką piłkarską podróż!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy jedyną bramkę, jaka padła w meczu Zagłębia Sosnowiec z Olimpią Grudziądz.Przypominamy, że to spotkanie goście z Grudziądza wygrali 1:0 i pozostają na fotelu lidera rozgrywek Fortuna 1 ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Można powiedzieć, że piłkarzom Zagłębia w rozgrywkach Fortuna 1 ligi idzie jak po grudzie. Po inauguracyjnym remisie z Podbeskidzie, przyszło nam przeżyć gorycz porażki z Olimpią Grudziądz. Rewelacyjny beniaminek wygrał 1:0 na Stadionie Ludowym po trafieniu Tiago Alvesa w 76 minucie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi Mariusza Pawlaka i Radosława Mroczkowskiego, trenerów Olimpii Grudziądz i Zagłębia Sosnowiec, którzy na konferencji prasowej skomentowali wydarzenia boiskowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Roman Janicki, Konrad Kumor i Tomasz Pietrzak zostali wypożyczeni na rok do klubów III i IV ligi, gdzie będą rozwijali swoje kariery piłkarskie.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartek, przed wieczornym treningiem, który się odbył na Stadionie Ludowym, piłkarze Zagłębia i trenerzy uczcili 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ