Aktualności

Przedstawiamy multimedia po środowym meczu z Rakowem Częstochowa. Nasi piłkarze pokazali charakter na boisku i zwyciężyli w zaległym spotkaniu Nice I Ligi 2:0.

CZYTAJ WIĘCEJ

To był mecz jak z kosmosu! Bramki, zwroty akcji, wycofany rzut karny, dwa słupki, a przy liniach boiska dwóch kapitanów, którym zależało tylko i wyłącznie na zwycięstwie swojego pokładu! Z tego wspaniałego lotu nad Sosnowcem to trener Dariusz Dudek chętniej zapisze to spotkanie na twardym dysku!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz młody wychowanek dzisiaj obchodzi swoje 18 urodziny, a prezent dostał z kategorii wyśnionych. Po naszego młodego piłkarza zgłosiła się młodzieżowa reprezentacja Polski U-18.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy w pocie czoła przygotowują się do kolejnej potyczki na Stadionie Ludowym. Emocje jeszcze nie zdążyły opaść po ostatnim triumfie z Odrą Opole, a tu już przyjeżdża Raków Częstochowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend nie zabrakło emocji w meczach ligowych podopiecznych Akademii im. Włodzimierza Mazura. Młodzi piłkarze mają już za sobą następną kolejkę spotkań w rundzie wiosennej. Przedstawiamy krótkie relacje z meczów.

CZYTAJ WIĘCEJ

615 - tyle minut spędzili na boiskach zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu do zespołów z niższych lig w miniony weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w najbliższą środę (11 kwietnia) rozegrają kolejne spotkanie na Stadionie Ludowym. Każdego kibica zachęcamy do skorzystania z darmowego przejazdu autobusem w obie strony.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przychodzi czas na zebranie wszystkich materiałów z boisk Nice 1. Ligi. Co cieszy Zagłębie to zwycięstwo nad Odrą Opole 1:0. Na dwóch stadionach, gdzie padła największa frekwencja bramek nie było...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy zrewanżowali się za pierwszą potyczkę z Odrą w rundzie jesiennej i tym razem wygrali 1:0 po trafieniu Vamary Sanogo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawdziwe święto na Stadionie Ludowym! Tak można szybko podsumować to co wydarzyło się podczas spotkania z Odrą. Bardzo dobry występ zaliczył Vamara Sanogo, który odwdzięczył się za zaufanie trenerowi i kibicom. Wszystko skwitował trafieniem przedniej urody.

CZYTAJ WIĘCEJ