HokejPiłka nożna

Aktualności

Przed meczem z Odrą Opole, niejako na rozgrzewkę proponujemy lekturę wywiadu z Fabianem Piaseckim, napastnikiem Zagłębia Sosnowiec, liderem listy strzelców Fortuna I Ligi, jakiego udzielił on oficjalnej stronie naszego klubu i katowickiemu Sportowi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poniżej prezentujemy oświadczenie Zagłębia Sosnowiec w sprawie organizacji meczów z kibicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informujemy, że dzisiaj o godzinie 15:00 ruszyła akcja odbierania wejściówek na piątkowe spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Odrą Opole na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Chcemy być jak najbliżej kibiców". Dzięki wspólnemu projektowi Fortuna 1 Ligi i Fundacji Kibica powstał unikatowy na skalę kraju, a nawet Europy produkt - oficjalna aplikacja ligowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mecz z Odrą Opole (piątek, godz. 20:10) odbędzie się z udziałem publiczności. Zagłębie Sosnowiec po przedstawieniu stosownej dokumentacji otrzymało zgodę PZPN-u na organizację spotkań z kibicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy piątek o godz. 20:10 gramy z Odrą Opole. Po wygranej 3:1 w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Jastrzębie czas na kolejną zdobycz punktową. Czyli idziemy za ciosem!

CZYTAJ WIĘCEJ

W rocznicę zakończenia sezonu 1966/67 wspominamy bardzo udany występ w tych rozgrywkach Zagłębia. Niewiele brakowało, by sosnowiczanie zakończyli je na pierwszym miejscu, od historycznego złotego medalu byli o włos...

CZYTAJ WIĘCEJ

Stowarzyszenie Sportowe Byłych Piłkarzy i Sympatyków Zagłębie Sosnowiec liczy sobie 10 lat. Powstało ono 23 marca 2010 roku z inicjatywy grupy założycielskiej składającej się z byłych piłkarzy i sympatyków Zagłębia, która postanowiła pielęgnować piękne tradycje i historię sosnowieckiego Klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony czwartek trenerzy Akademii Zagłębia Sosnowiec oraz piłkarze pierwszej drużyny Zagłębia, odwiedzili naszych przyjaciół z Górnika Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do oglądania skrótu video meczu w Jastrzębiu, który zakończył się zasłużoną wygraną sosnowiczan 3:1 (2:0). Gola dla Zagłębia zdobyli: Filip Karbowy (z wolnego), Szymon Pawłowski, Fabian Piasecki.

CZYTAJ WIĘCEJ