Aktualności

Podopieczni Dariusza Dudka, wczoraj późnym wieczorem zakwaterowali się w hotelu, a już dziś od godziny 15:30, mierzyli swoje umiejętności z uznaną marką na niemieckim rynku piłkarskim - TSV 1860 Monachium.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za drużyną Zagłębia Sosnowiec pierwszy miesiąc okresu przygotowawczego. Kolejny etap rozpocznie zgrupowanie w Alicante, na które już dzisiaj wyruszą piłkarze oraz sztab szkoleniowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym pierwsza drużyna Zagłębia Sosnowiec wyleci na zgrupowanie do Hiszpanii. Obóz zaplanowany jest od 5 do 14 lutego. W Alicante Zagłębiacy rozegrają trzy mecze sparingowe, a ich rywalami będą - TSV 1860 Monachium, Changchung Yata i Beijing Renhe.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotnie popołudnie Zagłębie II Sosnowiec rozegrało swój czwarty w tym roku mecz kontrolny. Tym razem rywalem był Przebój Wolbrom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dobra forma strzelecka w sparingach wychowanka Akademii im. Włodzimierza Mazura - Konrada Kumora - nie uciekła uwadze stołecznych scautów i zaowocowała zaproszeniem na zgrupowanie Legii II Warszawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątek za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Arkadiuszem Najemskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowe przedpołudnie piłkarze Zagłębia Sosnowiec ostatni raz przed wyjazdem na obóz zameldowali się na AWF-ie w Katowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

W drugim, środowym sparingu drużyna Zagłębia Sosnowiec podejmowała trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała. Sosnowiczanie zwyciężyli 3:1, a na listę strzelców wpisał się powracający po długiej przerwie Martin Pribula.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwszy ze środowych meczów kontrolnych podopieczni trenera Dariusza Dudka mają już za sobą. Na boisku przy Kresowej sosnowiczanie mierzyli się z Puszczą Niepołomice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami kolejna edycja turnieju piłki halowej rocznika 2009. Aż szesnaście ekip wzięło udział w niedzielne popołudnie prezentując swoje umiejętności na Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Żeromskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ