Aktualności

Podczas spotkania z GKS-em Katowice będziemy gościć na sektorze VIP pułkownika Józefa Koleśnickiego, który jest 96-letnim weteranem walk o niepodległość Polski, odznaczony m.in. Orderem Virtuti Militari czy Orderem Krzyża Komandorskiego Odrodzenia Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już jutro (13.09.2017r.) odbędzie się turniej pn. ,,Dzień Młodego Piłkarza" , na który zostali powołani zawodnicy trenujący w Akademii im. Włodzimierza Mazura z rocznika 2006.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odra "wyleciała" już z naszych myśli, sobotnie spotkanie to przeszłość, jednak w pamięci kibiców pozostaje bardzo dobra gra zespołu. Piłka nożna jest brutalna, tego najlepszym dowodem jest końcowy wynik starcia z Odrą. Nadszedł czas na podwyższenie tętna, ponieważ do Sosnowca w środę przyjeżdża GKS Katowice!

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze, którzy trenują w Akademii im. Włodzimierza Mazura ponownie zmierzyli się w spotkaniach ligowych. Przedstawiamy podsumowanie zmagań minionego tygodnia.

CZYTAJ WIĘCEJ

363 minut to dorobek zawodników wypożyczonych z naszego klubu do drużyn występujących na szczeblach od III ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejna edycja festynu z Junior Football zakończyła się w minioną niedzielę. Z roku na rok przybywa zainteresowanych rodziców ze swoimi pociechami, a każdy wracał do domu z uśmiechem na ustach.

CZYTAJ WIĘCEJ

8. kolejka Nice 1 Ligi nie obfitowała w wiele bramek, ciekawych zwrotów akcji czy też dramaturgi do ostatniej minuty spotkania, chociaż zdarzyły się wyjątki. Ciekawostką, o której warto wspomnieć jest to, że w tej serii gier nie było żadnych remisów, nikt nie dzielił się punktami, każdą z ekip interesowała pełna pula punktów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telewizja #ZagłębieGol przygotowała skrót meczu z Odrą Opole. Nasi piłkarze mieli zdecydowaną przewagę, jednak ostatecznie musieli uznać wyższość rywala.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę w Sosnowcu, na Stadionie Ludowym, naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny: Przyjaciele Fundacji Rób Dobro i Reprezentacja Artystów Polskich.

CZYTAJ WIĘCEJ