Aktualności

Sforsowanie defensywy gospodarzy było tego wieczoru nie lada wyzwaniem. Czego nie można powiedzieć już o naszych poczynaniach w Gdańsku. Lechia praktycznie robiła co chciała w naszym polu karnym, czego konsekwencją jest kolejna bardzo duża ilość straconych goli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po dosadnie przegranym spotkaniu w Gdańsku poprosiliśmy naszych zawodników o krótkie podsumowanie tego, co stało się na boisku. Zagłębie uległo Lechii 1:4, a jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Vamara Sanogo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy bramki i skrót przegranego 1:4 (1:2) meczu z Lechią Gdańsk. Jedynego gola dla sosnowiczan zdobył w pierwszej połowie Vamara Sanogo. To był zdecydowanie mecz do zapomnienia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Poniżej mamy link do relacji "na żywo" ze spotkania z Lechią Gdańsk. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedź Michaela Heinlotha - naszego obrońcy, który swoją równą grą zapewnił sobie miejsce w wyjściowej jedenastce. Pierwsza drużyna już dzisiaj wyruszy na zgrupowanie przed sobotnim meczem z Lechią Gdańsk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura są już w połowie rozgrywek w rundzie jesiennej. Najbliższy weekend zapowiada się bardzo emocjonująco.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od czwartku niepełnosprawni kibice Zagłębia są już zrzeszeni w ramach KKN-u. Na pierwszym zebraniu Klubu Kibiców Niepełnosprawnych pojawiło się ponad 20 osób.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza drużyna w najbliższy weekend wyjedzie w daleką podróż do Gdańska, gdzie czeka głodna sukcesów Lechia. Pierwsze zwycięstwo na obcym terenie brzmi jak sen? To po prostu trzeba wykonać i odmeldować wykonanie zadania w Sosnowcu przed przerwą na reprezentację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy w najbliższą sobotę zagrają w Gdańsku, gdzie dla biało-zielonych gra nasz były zawodnik - Jakub Arak. Poprosiliśmy o kilka słów przed najbliższym spotkaniem pomiędzy Lechią, a Zagłębiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wspieranie rozwoju młodych piłkarzy to jeden z głównych celów współpracy Ekstraklasy i jej Partnera Głównego PKO Banku Polskiego. Jednym z jej elementów jest nagroda, jaka przyznawana będzie cyklicznie dla wyróżniającego się polskiego ligowca młodego pokolenia.

CZYTAJ WIĘCEJ