Kontakt


                                                           PREZES ZARZĄDU: Marcin Jaroszewski

                                                           WICEPREZES ZARZĄDU: Łukasz Kozakowski

                                                           DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY: Grzegorz Książek
                                                           mail: grzegorz.ksiazek@zaglebie.eu

                                                           DYREKTOR SPORTOWY: Robert Tomczyk
                                                           mail: robert.tomczyk@zaglebie.eu

                                                           DYREKTOR AKADEMII: Jarosław Wojciechowski
                                                           mail: jaroslaw.wojciechowski@zaglebie.eu 

BIURO ZARZĄDU:

Agnieszka Jędras
tel. 32 299 64 40
mail: sekretariat@zaglebie.eu 

MEDIA:

Rzecznik prasowy - Jerzy Mucha
tel. 576 006 363
mail: jerzy.mucha@zaglebie.eu

Marek Rybicki                                                
tel: 602 104 798
mail: marek.rybicki@zaglebie.eu

MARKETING:

Artur Sypniewski
tel. 501 469 733
mail: artur.sypniewski@zaglebie.eu

Magdalena Wróbel
tel. 518 352 123
mail: magdalena.wrobel@zaglebie.eu

KLUB BIZNESU ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC:

Adrian Pietrzyk 
tel. 516 759 753 
mail: adrian.pietrzyk@zaglebie.eu

TICKETING:

Tomasz Majewski 
tel. 733 800 090 
mail: tomasz.majewski@zaglebie.eu 

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA:

Grzegorz Witek 
tel. 693 269 277 
mail: grzegorz.witek@zaglebie.eu


AKADEMIA:

Łukasz Girek
tel. 535 060 553 
mail: lukasz.girek@zaglebie.eu

JUNIOR FOOTBALL:

Barbara Molenda 
tel. 661 227 296 
mail: juniorfootball@zaglebie.eu

SKLEP KIBICA "FAN Store":

Katarzyna Sikorska
tel. 730 732 652
mail: fanstore@zaglebie.eu
ul. 3 maja 11
41-200 Sosnowiec