Kontakt




"Dom Sportowca" I piętro
ul. Kresowa 1
41-200 Sosnowiec


SKERETARIAT ZAGŁĘBIA:
Agnieszka Jędras
tel. 32 299 64 40
mail: sekretariat@zaglebie.eu

BILETY I KARNETY:
Tomasz Majewski
tel. 733 800 090
mail: tomasz.majewski@zaglebie.eu

Anna Wolna 
tel. 530 169 630 
mail: anna.wolna@zaglebie.eu

REKLAMA/MARKETING
Artur Sypniewski
tel. 570 788 400
mail: artur.sypniewski@zaglebie.eu

Anna Wolna
tel. 530 129 630
mail: anna.wolna@zaglebie.eu

Dyrektor Sportowy
Robert Tomczyk
mail: robert.tomczyk@zaglebie.eu

SKLEP KIBICA "FAN Store":

Tel: 570 582 880
ul. 3 maja 11
41-200 Sosnowiec


MEDIA:

Rzecznik prasowy - Jerzy Mucha
tel. 576 006 363
mail: jerzy.mucha@zaglebie.eu

Anna Wolna 
tel. 530 129 630 
mail: anna.wolna@zaglebie.eu


Marek Rybicki                                                
tel: 602 104 798
mail: marek.rybicki@zaglebie.eu

AKADEMIA:

Łukasz Girek
tel. 535 060 553 
mail: lukasz.girek@zaglebie.eu

Anna Wolna             
tel. 530 129 630
mail: anna.wolna@zaglebie.eu

JUNIOR FOOTBALL:
Barbara Molenda
tel. 661 227 296
mail: juniorfootball@zaglebie.eu 

WYNAJEM BOISK, ORGANIZACJA KONFERENCJI I BANKIETÓW:

Tomasz Majewski
tel. 733 800 090
mail: tomasz.majewski@zaglebie.eu


WF Z ZAGŁĘBIEM:

Anna Wolna           
tel. 530 129 630
mail: anna.wolna@zaglebie.eu

Łukasz Girek 
tel. 535 060 553 
mail: lukasz.girek@zaglebie.eu