Kontakt



"Dom Sportowca" I piętro
ul. Kresowa 1
41-200 Sosnowiec


Sekretariat Zagłębia:
Agnieszka Jędras
tel. 32 299 64 40
mail: sekretariat@zaglebie.eu

Bilety i karnety:
Tomasz Majewski
tel. 733 800 090
mail: bilety@zaglebie.eu

Reklama/Marketing:
Artur Sypniewski
tel. 570 788 400
mail: artur.sypniewski@zaglebie.eu

Anna Wolna
tel. 530 129 630
mail: anna.wolna@zaglebie.eu


Media:

Rzecznik prasowy - Jerzy Mucha
tel. 576 006 363                                                                                                                                                                                                              mail: jerzy.mucha@zaglebie.eu

Anna Wolna 
tel. 530 129 630 
mail. anna.wolna@zaglebie.eu

Gracjan Labus
tel. 516 416 023
mail. gracjan97labus@gmail.com

Przemysław Kubiak                                                                                                                                                                                                              tel: 500 478 393                                                                                                                                                                                                                mail: przemyslaw.kubiak@zaglebie.eu

Akademia:

Michał Szaryński 
tel. 577 860 970 
mail: akademia@zaglebie.eu

Paulina Czekaj             
tel. 531 332 455 
mail: paulina.czekaj@zaglebie.eu 

JuniorFootball:
Barbara Molenda
tel. 661 227 296
mail: juniorfootball@zaglebie.eu

Wynajem boisk, szatni, organizacja konferencji i bankietów:
Tomasz Majewski
tel. tel. 733 800 090
mail: tomasz.majewski@zaglebie.eu

WF z Zagłębiem:
Paulina Czekaj             
tel. 531 332 455
mail: paulina.czekaj@zaglebie.eu

Gracjan Labus
tel. 516 416 023
mail: gracjan97labus@gmail.com

Sklep Kibica "FAN Store"

Tel: 570 582 880
ul. 3 maja 11
41-200 Sosnowiec