Aktualności

Po ostatnim meczu na Stadionie Ludowym o kilka słów poprosiliśmy naszych wychowanków. Roman Janicki tak podsumował swój występ z Koroną Kielce.

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorek o godz. 20:30 rozpocznie się mecz z Koroną Kielce. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie polecamy poniższy informator, dzięki któremu będzie można poznać ważniejsze kwestie logistyczne i organizacyjne związane z tym spotkaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Sosnowiec zaprasza najlepszych zawodników z rocznika 2008 do udziału w turnieju. Powołanie otrzymało aż pięciu podopiecznych naszej Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w najbliższy wtorek po raz ostatni zagrają w sezonie 2018/19 na Stadionie Ludowym. Na nasz obiekt przyjeżdża Korona Kielce, a spotkanie zaplanowane zostało na 20:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na konferencji prasowej przed wtorkowym meczem z Koroną trener Valdas Ivanauskas potwierdził, że po sezonie odejdzie z Zagłębia. - Jestem po rozmowach z prezesem klubu i to są moje ostatnie mecze - przyznał Ivanauskas.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie łatwo poradzili sobie na bocznym boisku z Odrą Miasteczko Śląskie, pewnie wygrywając 8:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rywalem Zagłębia Sosnowiec podczas ostatniego meczu na Stadionie Ludowym będzie Korona Kielce. Pierwszy gwizdek już jutro o godz. 20:30. Zachęcamy do zakupu wejściówek na to spotkanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zbliżamy się do końca sezonu w ligach centralnych, gdzie poznaliśmy pierwszych spadkowiczów czy też zespoły, które wywalczyły sobie promocje do wyższej ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

W przedostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy Zagłębie zmierzy się na Stadionie Ludowym z Koroną Kielce. To spotkanie odbędzie się we wtorek 14 maja o godz. 20:30, a jego arbitren będzie Artur Aluszyk z Barlinka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akademia im. Włodzimierza Mazura to idealne miejsce dla tych, którzy kochają piłkę nożną i chcą podnosić swoje umiejętności. Już 23 maja odbędą się testy sprawnościowe w ramach naboru do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Zagłębia Sosnowiec. Zapraszamy kandydatów do klas VII i VIII SP oraz I LO.

CZYTAJ WIĘCEJ