Aktualności

Można śmiało powiedzieć, że połowa sezonu już za nami! Chociaż przed świętami rozegrane zostaną jeszcze dwa spotkania, to będą one miały już wyraz rundy rewanżowej. Walka, gonitwa za punktami, wiele bramek - tak w skrócie przedstawiła się 17. seria gier Nice I Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawimy podsumowanie spotkania z GKS-em Tychy słowami defensora Zagłębia Sosnowiec - Arkadiusza Jędrycha.

CZYTAJ WIĘCEJ

W południe sosnowiczanie mierzyli się z GKS-em Tychy. Po dziewięćdziesięciu minutach gry żadna z drużyn nie zeszła z boiska pokonana.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy pojechali do Tychów z apetytem na pierwszy wyjazdowy triumf w sezonie. Trener Dariusz Dudek bez żadnych skrupułów postawił na ofensywę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Łukasza Nadolnego wyjechali do Siemianowic Śląskich na potyczkę z Siemianowiczanką Siemianowice. Gospodarze okazali się lepsi i wygrali 1:0 po bramce z początku spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Komisja ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikowała wynik meczu Zagłębia Sosnowiec z Ruchem Chorzów.

CZYTAJ WIĘCEJ

MyGivt daje nam możliwość do robienia zakupów przez internet i jednocześnie wspierania swojego ukochanego klubu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Półmetek sezonu 2017/18 Nice I Ligi właśnie nadchodzi! 17. kolejka będzie obfitować w wiele ciekawych pojedynków. Większość z nich rozegrana zostanie w niedzielę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zbliżamy się wielkimi krokami do końca rundy jesiennej. Przestawiamy rozkład spotkań ligowych roczników, które dalej walczą o punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Dariusza Gęsiora, a więc Reprezentacja Polski U-20, przegrała z rówieśnikami z Portugalii 1:2 w Kluczborku.

CZYTAJ WIĘCEJ