Aktualności

Do nowej rundy rozgrywkowej Lotto Ekstraklasy przystępujemy z hasłem: Mission: Impossible. Tak naprawdę nie jest to jednak misja niemożliwa, od pierwszego meczu we Wrocławiu gramy Vabank, czyli gramy o wszystko...

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie już w najbliższy weekend wznowią zmagania na boiskach Lotto Ekstraklasy. Pierwszy pojedynek czeka nasze Zagłębie we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwszy mecz po powrocie do rozgrywek poprowadzi Tomasz Musiał. Arbiter urodzony w Hereford będzie rozjemcą meczu z udziałem sosnowiczan po raz czwarty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy z rocznika 2007 pojadą w niedzielę na konsultację selekcyjną. Dominik Blecharczyk, Dorian Świątek oraz Szymon Mądry zaprezentują swoje umiejętności przed Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zbliża się inauguracja drugiej części sezonu Lotto Ekstraklasy. Sosnowiczanie z wielkim apetytem pojadą do Wrocławia po pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami XXIV Memoriał Włodzimierza Mazura. W turnieju halowym zagrało sześć drużyn z rocznika 2004, a wśród nich podopieczni naszej Akademii. W tym roku po puchar sięgnął Rozwój Katowice. Sosnowiczanie oraz goście godnie upamiętnili legendę Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę 6 lutego o godz. 18:00 w Parafii p.w. św. Stanisława w Czeladzi odbędzie się Msza w intencji Zagłębia Sosnowiec, którą poprowadzi kapelan naszego klubu - Ks. Kan. Jarosław Wolski.

CZYTAJ WIĘCEJ

W trakcie II Gali Sosnowieckiego Sportu władze naszego miasta nagrodziły najlepszych sportowców i zespoły. Zagłębie zostało wyróżnione tytułem "Drużyny Roku 2018".

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy są już po ostatnim sprawdzianie przed wyjazdowym meczem ze Śląskiem Wrocław. Sosnowiczanie wygrali 2:1 z ŁKS-em Łódź po bardzo wyrównanym pojedynku.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu-Zagórzu miała miejsce prezentacja Zagłębia. Kibice mogli poznać bliżej nową drużynę, która w nadchodzących rozgrywkach będzie walczyć o pozostanie w Lotto Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ