Aktualności

Prosimy rodziców nowych piłkarzy Akademii Zagłębia z roczników 2007 i 2008 o zapoznanie się ze stronami internetowymi, gdzie będą publikowane najważniejsze informacje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy skrót meczu 7. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS Katowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jesteśmy już prawie w połowie rozgrywek ligowych w Akademii Zagłębia. Przedstawiamy rozpiskę kolejnych spotkań, które rozegrane zostaną w najbliższym czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z Vamarą Sanogo, który jako ostatni dołączył do kadry Zagłębia Sosnowiec. W ostatnim meczu z GKS-em na murawie pojawił się w 66. minucie, a następnie odnotował bramkę i asystę!

CZYTAJ WIĘCEJ

Emocje po meczu z GKS-em Katowice jeszcze nie opadły, a w naszych myślach już kolejny pojedynek. W sobotę na Stadion Ludowy w Sosnowcu przyjedzie Chojniczanka Chojnice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klub z Zawiercia został partnerem Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. Współpraca polegać będzie przede wszystkim na wspólnym modelu szkolenia młodzieży. Przedstawiamy wypowiedź Prezesa Warty Zawiercie, Pana Bogdana Janikowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie z GKS Katowice jest już historią, na szczęście taką, do której kibice będą mogli wracać z przyjemnością. Przed nami kolejne mecze ligowe, a najbliższe dwa zostaną rozegrane na Ludowym. Zachęcamy do skorzystania z przedsprzedaży, podczas której można oszczędzić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pojedynki z takimi drużynami jak GKS Katowice zawsze robią wrażenie na kibicach, a także piłkarze odczuwają większą presję. Z tym ciśnieniem bezbłędnie poradziło sobie Zagłębie, które zdobyło trzy punkty, a pełną pulę podsumowało trzema trafieniami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dobry mecz w Częstochowie, świetny w Opolu, a "oczka" uciekały. Sosnowiczanie wiedzieli, że starcie z GKS-em jest ważne nie tylko dla zdobyczy punktowej, ale przede wszystkim dla fanów, którym zadedykowali pewne zwycięstwo. Warto dodać, że w drugiej odsłonie Zagłębiacy czuli się jak ryba w wodzie i pokazali swoją wyższość nad rywalem zza Brynicy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura zostali powołani na konsultację szkoleniową rocznika 2004 U-14 oraz na mecz sparingowy 2003 U-15.

CZYTAJ WIĘCEJ