Aktualności

Zagłębiacy zwyciężyli w 54. edycji Halowego Turnieju Juniorów Młodszych o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poznaliśmy układ rozgrywanych spotkań na własnym terenie. Zagłębiacy przy Kresowej 1 rozegrają w rundzie wiosennej siedem potyczek. Za każdym razem pierwszy gwizdek w Sosnowcu zabrzmi równo o godzinie 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza drużyna Zagłębia Sosnowiec mierzyła się dzisiaj w meczu sparingowym z kolejnym chińskim zespołem - Beijing Renhe. Ponownie górą okazali się Zagłębiacy zwyciężając 2:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dwóch naszych zawodników z akademii im. Włodzimierza Mazura znalazło się na liście życzeń trenerów Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie powoli zmierzają do zakończenia zgrupowania w Alicante. Piłkarze wylądują w Polsce w dzień zakochanych (14 lutego). Zanim wrócą do swoich wybranek serca to przed nimi jeszcze jeden sprawdzian z zespołem, który wywalczył awans do chińskiej Super Ligi. Początek spotkania dzisiaj o godzinie 16:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drużyna Zagłębia Sosnowiec dzisiaj od samego rana ciężko pracowała. Najpierw trening siłowy przeprowadził trener Artur Gołaś, następnie popołudniu wszyscy udali się na boisko.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowe popołudnie drużyna Zagłębia Sosnowiec rozegrała sparing z ChangChun Yatai. Mimo niekorzystnego wyniku do przerwy, pojedynek zakończył się korzystnym wynikiem dla naszych ulubieńców. Bohaterem spotkania okazał się Alexander Christovao.

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbyły się II Zagłębiowskie Mistrzostwa FIFA 18. Turniej przyciągnął blisko 30 zawodników, wśród których znaleźli się profesjonalni e-sportowcy, ambitni amatorzy oraz ... Burmistrz. Zawody wygrał reprezentujący barwy naszego klubu Dominik "boggys" Boguś.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z naszym kapitanem, Tomkiem Nowakiem, który zdradza jak wyglądają ich pierwsze dni na obozie w Hiszpanii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już za tydzień - od 14 lutego - ruszy sprzedaż biletów, karnetów oraz karnetów VIP na rundę wiosenną 2018.

CZYTAJ WIĘCEJ