Aktualności

Dzisiaj mamy 30. rocznicę awansu Zagłębia do I ligi (obecnie Ekstraklasa). 11 czerwca 1989 roku, tydzień po częściowo wolnych wyborach, na Stadionie Ludowym świętowano powrót zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Radość kibiców trudna była do opisania...

CZYTAJ WIĘCEJ

W spotkaniu z Łazowianką Łazy odmłodzone rezerwy Zagłębia pokazały prawdziwy boiskowy charakter i zdecydowanie wygrały 5:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

W poniedziałek Radosław Mroczkowski rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszy ogień pójdą testy potencjalnych kandydatów do nowego Zagłębia, ponadto przeprowadzony zostanie przegląd kadr młodych graczy, którzy trenują w klubie. - To będzie w sumie spora grupa zawodników - przyznaje szkoleniowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy czwartek o godz. 12:00 odbędzie się pogrzeb Jana Szota, byłego prezesa Zagłębia Sosnowiec. Uroczystości pogrzebowe z udziałem m.in. władz Zagłębia odbędą się w kościele parafialnym przy Alei Mireckiego. Jan Szot spocznie na miejscowym cmentarzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed nami gorący weekend, oczywiście z piłką w roli głównej! A to za sprawą drużyn naszej Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sebastian Milewski nie jest już piłkarzem Zagłębia. 21-letni defensywny pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do Piasta Gliwice, podpisując z mistrzem Polski 2-letni kontrakt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj, 3-letnią umowę z sosnowieckim klubem podpisał Wojciech Słomka. - Razem z Zagłębiem chciałbym osiągnąć wspólny cel, awansować do Ekstraklasy - mówi oficjalnej stronie wychowanek Okocimskiego KS Brzesko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu w młodzieżowej piłce. Zagłębiacy mają za sobą kolejny meczowy weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najstarsza drużyna naszej Akademii awansowała do ćwierćfinałów rozgrywek o Mistrzostwo Śląska Juniorów!

CZYTAJ WIĘCEJ

W nowej drużynie Zagłębia witamy Błażeja Radwanka. 21-letni skrzydłowy grający także na pozycji napastnika podpisał z sosnowieckim klubem 3-letni kontrakt.

CZYTAJ WIĘCEJ