Aktualności

Proponujemy Państwu obejrzenie wszystkich bramek, jakie padły w meczu wyjazdowym Zagłębia z Lechem Poznań oraz skrótu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Umową z naszym klubem związał się były reprezentant Polski - Szymon Pawłowski. Kontrakt został podpisany na rok z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. W Zagłębiu nasz nowy zawodnik będzie występował z numerem 8.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasze drużyny młodzieżowe z Akademii im. Włodzimierza Mazura wyjechały na obóz do Wodzisławia Śląskiego na obiekty Gosław Sport Center.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozmawiamy z Robertem Stankiem, dyrektorem sportowym i jednocześnie II trenerem Zagłębia, który w roli bramkarza przyczynił się walnie do ostatniego zwycięstwa naszej drużyny w Poznaniu. - Pojechaliśmy, powalczyliśmy i wygraliśmy ten mecz - wspomina popularny Stanley.

CZYTAJ WIĘCEJ

W siedzibie PZPN wylosowano pary I rundy Pucharu Polski. Zagłębie zagra w Grudziądzu z Olimpią, aktualnie występującą w II lidze. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sytuacji, gdy mecz w Poznaniu jest zamknięty dla publiczności, mamy dla naszych kibiców ofertę wspólnego oglądania spotkania na ekranie telewizora w klubowej restauracji 3KOLORY mieszczącej się na I piętrze budynku klubowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po dwóch porażkach, po których można było powiedzieć, że Zagłębiacy zostawili na boisku serce, wreszcie sprawdził się pozytywny scenariusz dla ekipy Dariusza Dudka. Sosnowiczanie wysoko pokonali Pogoń Szczecin i z ogromnym apetytem czekają niedzielny bój w Poznaniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartkowe południe na przedmeczowej konferencji prasowej z dziennikarzami spotkali się trener Dariusz Dudek i Piotr Polczak. - Na takie spotkania, jak z Lechem, i kolejne, z Legią nie trzeba nikogo motywować.- stwierdził szkoleniowiec Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do sztabu trenerskiego Zagłębia został włączony Kamil Orawczak, który będzie odpowiadał za analizę gry rywali sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drużyna rezerw właśnie zakończyła okres przygotowawczy. Dla podopiecznych Mariusza Strojczyka był to czas na doskonalenie techniki i taktyki oraz skupieniu się na indywidualnych niedociągnięciach.

CZYTAJ WIĘCEJ