Aktualności

Sosnowiczanie po raz pierwszy w historii pokonali na wyjeździe Chojniczankę. Do tej pory były remisy, przy których brakowało kropki nad "i". Teraz Cristóvão i spółka pokazali Chojniczance miejsce w szeregu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po wygranym meczu z Chojniczanką zatrzymaliśmy jeszcze kilku naszych graczy, którzy z miłą chęcią wypowiedzieli się na temat przebiegu całego starcia. Zagłębiacy wracają do domu z kompletem punktów i z ogromną niecierpliwością zaczną się przygotowywać do następnego pojedynku w Suwałkach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy w ten piękny, sobotni wieczór dokonali czegoś, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe! Po raz pierwszy w historii sosnowiczanie wyjeżdżają z Chojnic z kompletem punktów!

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższy weekend startują Campy dedykowane dla wszystkich klubów partnerskich Zagłębia z regionu. Cykliczne rozgrywki przeznaczone są dla chłopców z roczników 2009/10/11, którzy jeszcze nie uczestniczą w żadnych rozgrywkach ligowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ledwo zdążyły opaść emocje po ostatnim pojedynku na własnym stadionie z Rakowem Częstochowa, a już piłkarze wsiadają w autokar i udają się do województwa pomorskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy weekend młodzi piłkarze Zagłębia Sosnowiec wyjdą na murawy boisk, żeby zmierzyć się w meczach ligowych i powalczyć o punkty w tabeli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie zmierzą się na własnym boisku z Orłem Biały Brzeziny Śląskie. Początek zmagań na poziomie klasy okręgowej w niedzielę (15 kwietnia) o godzinie 13:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Nice Polska jako sponsor tytularny Nice 1 Ligi przygotowała unikatową propozycję dla kibiców rozgrywek oraz klubów rywalizujących za zapleczu piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Każdy kibic, który uda się do punktu handlowego Nice z biletem z meczu Nice 1 Ligi, otrzyma możliwość zakupu zestawu automatyki do bramyz rabatem przekraczającym nawet 400 zł, a dodatkowo zostanie sponsorem własnego klubu. Za każdy zakupiony zestaw dany klub otrzyma od Nice dofinansowanie na rozwój własnej infrastruktury stadionowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz napastnik ostatnimi dwoma występami podkreślił swoją formę, która nie uszła uwadze w jego kraju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaległości zostały nadrobione i to w jakim stylu. Zagłębie i Raków pokazali prawidziwy pokaz futbolu, choć otwarcie trzeba przyznać, że goli powinno być przynajmniej dwa razy więcej.

CZYTAJ WIĘCEJ