Aktualności

Nasi podopieczni z Akademii Zagłębia już od jutra rozpoczną zmagania ligowe. Przedstawiamy harmonogram na najbliższe dni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura zostali powołani na konsultację szkoleniową rocznika 2007 oraz 2010.

CZYTAJ WIĘCEJ

Michał Barć związał się z Zagłębiem młodzieżowym kontraktem na 3 lata. Ten ofensywny pomocnik bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Osoba Dariusza Dudka jest dobrze wspominana w Sosnowcu. To 44-letni szkoleniowiec wprowadził Zagłębie do ekstraklasy - przypomina portal 1liga.org, reprezentujący organizatora Fortuna 1 Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

W pierwszy październikowy weekend nie zabrakło dużej dawki emocji u młodych Zagłębiaków trenujących na co dzień w Akademii im. Włodzimierza Mazura. Sosnowiczanie podejmowali rywali i pełni determinacji walczyli o punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sztabie trenerskim Dariusza Dudka zameldował się Marcin Malinowski. Nowy człowiek w ekipie szkoleniowej Zagłębia już rozpoczął swoją pracę na Kresowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miło nam poinformować, że do sztabu szkoleniowego naszej Akademii dołączyła Sylwia Mrzygłód, która jest licencjonowanym dietetykiem sportowym. Pani Sylwia będzie odpowiedzialna za świadomość żywieniową naszych młodych piłkarzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

- Potrzebujemy wsparcia i dopingu naszych wiernych kibiców, ale żeby zapracować na ich zaufanie musimy zacząć od siebie. Musimy grać jeszcze lepiej, wygrywać kolejne mecze - mówi oficjalnej stronie klubu Tomasz Hołota, który po przeprowadzce ze Szczecina ma na koncie 8 spotkań w barwach Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia przegrał 1:4 (1:0) z Górnikiem Wojkowice w ramach rozgrywek klasy okręgowej, grupa: śląska IV (Katowice-Sosnowiec). Po 10. kolejkach młodzi sosnowiczanie zajmują 13. lokatę w tabeli z kolei Górnik Wojkowice jest na miejscu 4.

CZYTAJ WIĘCEJ

Strzelając bramkę Sandecji Fabian Piasecki znalazł się w czołówce listy strzelców Fortuna 1 ligi. Prowadzi Omran Haydary z Olimpii Grudziądz, który ma na koncie 8 trafień.

CZYTAJ WIĘCEJ