HokejPiłka nożna

Wideo

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Wracamy i gramy!

Fortuna jako Sponsor Tytularny rozgrywek Fortuna 1 Liga przygotował spot, którego bohaterami są trenerzy i zawodnicy klubów. Wraz z kampanią #WRACAMYiGRAMY kibice mogą otrzymać specjalny prezent od FORTUNA Zakłady Bukmacherskie. Więcej informacji w materiale wideo.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Ku pokrzepieniu serc!

Nakręciliśmy krótki film pokazujący tęsknotę za futbolem, który znalazł się z wiadomych powodów na aucie. Bijącym sercem piłki są kibice i to na Was czekamy na stadionach. Na razie, mecze toczyć się będą przy zamkniętych trybunach, ale przyjdzie taki moment, że znów się spotkamy na Stadionie Ludowym.

#aktualności #wywiad #kibice #pierwsza drużyna

Tomasz Hołota powoli wraca do gry

Tomasz Hołota mówi w wywiadzie udzielonym klubowej telewizji o swoich oczekiwaniach i celach sportowych. W przebitkach widzimy ujęcia treningowe zrobione za pomocą drona. Zapraszamy do oglądania wywiadu i fragmentów treningu Zagłębia.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Wreszcie trenują razem!

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec rozpoczęli treningi drużynowe. Przed zajęciami życzenia urodzinowe odebrał Grzegorz Buczek, zasłużony "maser" sosnowiczan, który skończył 55 lat. Zapraszamy do oglądania migawki filmowej z poniedziałkowych zajęć treningowych

#aktualności #wywiad #kibice

Krzysztof Dębek mówi o swoim nowym wyzwaniu

W swoim pierwszym wywiadzie udzielonym klubowej telewizji Zagłębie Sosnowiec, trener Krzysztof Dębek mówi m.in. o podpisaniu kontraktu on-line, skoku na głęboką wodę, swojej filozofii trenerskiej czy też współpracy z Akademią, która nie jest mu obca. Zapraszamy do oglądania rozmowy Magdy Wróbel z nowym szkoleniowcem Zagłębia.

#aktualności #kibice #oldboje

W Wielki Piątek - Wielkie Serce!

Zapraszamy do oglądania przedświątecznego filmu dokumentującego wizytę delegacji Zagłębia u najwierniejszych kibiców, jak również byłych piłkarzy sosnowieckiego Klubu. Wielkanocne prezenty wręczyli im przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców - Nuovi Ultras.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Kulisy przegranego meczu z Puszczą

Oglądamy fragmenty spotkania Zagłębia z Puszczą Niepołomice i pomeczową konferencję prasową. Przypominamy, że goście z Niepołomic wygrali niespodziewanie 5:3.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Pomeczowa konferencja i kulisy meczu w Legnicy

Oglądamy pomeczową konferencję prasową i kulisy zwycięskiego meczu Zagłębia w Legnicy. Sosnowiczanie wygrali 2:0 po golach Rafała Grzelaka i Patryka Mularczyka.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Nowi piłkarze czekają na debiut w Legnicy

Zapraszamy do oglądania materiału filmowego z konferencji prasowej Zagłębia, w której uczestniczyli m.in. nowi piłkarze sosnowieckiego klubu. - Czujemy się podekscytowani, czekamy na debiut w pierwszym meczu z Miedzią Legnica - takie wypowiedzi można było usłyszeć od Kacpra Łopaty, Miguela Quintaisa, Rubio i Markasa Benety.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Piłkarze przedstawili się kibicom

Kibice z pewnością na długo zapamiętają prezentację Zagłębia w Centrum Handlowym Plejada w Sosnowcu. Zapraszamy do oglądania skrótu video ze wspomnianej prezentacji .