Wideo

#aktualności #wywiad #transfery #pierwsza drużyna

Szymon Lewicki dołączył do Zagłębia Sosnowiec

Prezentujemy wypowiedź nowego napastnika naszej drużyny. Lewicki dołączył do Zagłębia na zasadzie transferu definitywnego z Arki Gdynia.

#aktualności #transfery #pierwsza drużyna

Alexander Christovão w Zagłębiu

Przedstawiamy pierwszy wywiad z Alexandrem Christovão w barwach Zagłębia Sosnowiec. Napastnik dołączył do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Dariusz Banasik po sparingu z GKS Jastrzębie

Przedstawiamy wywiad z trenerem Dariuszem Banasikiem po ostatnim sparingu w letnim okresie przygotowawczym.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Bramki z meczu sparingowego Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie (2:0)

Przedstawiamy bramki z meczu kontrolnego pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS Jastrzębie. Zagłębiacy pokonali beniaminka II ligi 2:0 po bramkach autorstwa Tomasza Nowaka i Patryka Mularczyka.

#aktualności #transfery #pierwsza drużyna

Tomasz Nawotka piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

Przedstawiamy pierwszy wywiad w barwach Zagłębia Sosnowiec Tomasza Nawotki. 20-letni skrzydłowy dołącza do naszego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Legii Warszawa.

#aktualności #promocja

Dzień z Zagłębiem

Prezentujemy wideo relację z otwarcia Sklepu Kibica Fanstore oraz Fanstrefy przy Stadionie Ludowym. Zapraszamy do oglądania materiału oraz odwiedzania nowych zagłębiowskich miejscówek.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Bramki z meczu sparingowego Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (2:3)

Przedstawiamy bramki z meczu sparingowego pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a ŁKS-em Łódź. Zawody zakończyły się zwycięstwem gości 3:2.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Komentarze po sparingu z ŁKS Łódź

Przedstawiamy wypowiedzi po meczu z ŁKS-em. W sparingu padło 5 bramek, niestety nasi piłkarze uznali wyższość rywala (2:3). Przed kamerą #ZagłębieGol stanęli Michał Kieca, który dobył pierwszą bramkę w seniorskiej piłce (wychowanek Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura z rocznika 1999), a także trener Dariusz Banasik.

#aktualności #pierwsza drużyna

Pierwszy wywiad Roberta Sulewskiego

Przedstawiamy pierwszy wywiad w barwach Zagłębia Roberta Sulewskiego. Obrońca dołączył do naszego zespołu ze Stali Mielec.

#aktualności #karta kibica #promocja

Nelro Data gra z Fanstore

Już 15 lipca o godzinie 11:00 odbędzie się wielkie otwarcie Zagłębie Fanstore, który znajduje się przy ulicy 3-go Maja 11 w Sosnowcu. W sklepie kibica będziecie mogli kupić zagłębiowskie gadżety oraz GoBoardy od Nelro Data w atrakcyjnych cenach.