HokejPiłka nożna

Wideo

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Zagrali pragmatycznie i wygrali z Puszczą (kulisy)

Kulisy zwycięskiego meczu z Puszczą to nie tylko zabójcza końcówka naszej drużyny i dwa gole, ale także radość piłkarzy ze zwycięstwa i chłodna ocena ze strony trenera Kazimierza Moskala, który wie doskonale, że jedna jaskółka nie czyni wiosny...

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Wywiad z Kazimierzem Moskalem, trenerem Zagłębia

Zachęcamy do obejrzenie wywiadu z Kazimierzem Moskalem, nowym trenerem Zagłębia. Zaraz po podpisaniu kontraktu z sosnowieckim klubem nowy szkoleniowiec drużyny mówił o swoich oczekiwaniach wobec Zagłębia, jak również przedstawił nowy sztab szkoleniowy.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Radomiakiem

- W głębi serca mam lekki niedosyt! - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Kazimierz Moskal, który przypomniał, że lepsze sytuacje w meczu Zagłębie miało w I połowie.

#aktualności #kibice

Wspieramy kwestę na rzecz ratowania nagrobków bohaterów

Nasz Klub przyłączył się do kwesty Stowarzyszenia Ku Pamięci, poświęconej ratowaniu nagrobków bohaterów poległych w obronie Ojczyzny w trakcie drugiej wojny światowej, ale także ku pamięci budowniczych naszego miasta i regionu.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Koroną

- Po zdobyciu przez Patryka Małeckiego kontaktowej bramki należał nam się rzut karny i do tego powinna być czerwona kartka dla gracza Korony mówił na konferencji prasowej Łukasz Matusiak, tymczasowy trener Zagłębia, który zastąpił Krzysztofa Dębka. Zapraszamy do oglądania konferencji po meczu Zagłębia z Koroną, który kielczanie wygrali 3:1.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Resovią

Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej po meczu Zagłębia z Resovią. - W najczarniejszych snach nie spodziewałem się tego, że mecz potoczy się w taki sposób mówił po spotkaniu Krzysztof Dębek, trener Zagłębia, który nie mógł być zadowolony z końcowego wyniku.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Zagłębie wróciło do normalnych treningów

Na wtorkowych zajęciach, które odbyły się na bocznym boisku gościła kamera klubowej telewizji, która zarejestrowała radość i pasję zawodników wykonujących polecenia sztabu szkoleniowego. - Jest głód piłki nożnej, kolejnych treningów, kolejnych meczów. I z tego jesteśmy zadowoleni! - przyznaje Tomasz Grudziński, asystent trenera Krzysztofa Dębka.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu w Bełchatowie

O swoich emocjach mówili na pomeczowej konferencji prasowej trenerzy obu drużyn, Krzysztof Dębek, Marcin Węglewski oraz bohater dzisiejszego spotkania Paweł Lenarcik. Mimo kilku doskonałych okazji w doliczonym czasie, Zagłębie przegrało 0:1. Jedynego gola dla miejscowych zdobył Bartłomiej Eizenchart. Pozostajemy bez zwycięstwa na wyjeździe. W najbliższą sobotę okazja do rehabilitacji - mecz z Resovią na Ludowym. Zapraszamy do wysłuchania ocen po zakończonym spotkaniu.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Patryk Mularczyk o roli kapitana

Zapraszamy do oglądania wywiadu z Patrykiem Mularczykiem, który w meczu z Sandecją Nowy Sącz po raz pierwszy założył opaskę kapitańską. To było dla niego ogromne wyróżnienie, jak sam przyznał.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Pomeczowa konferencja i wielka radość w szatni

Na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowcy obu drużyn byli w diametralnie różnych nastrojach. Zapraszamy do oglądania pomeczowej konferencji prasowej z przebitkami z trybun i zagłębiowskiej szatni.