HokejPiłka nożna

Wideo

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Kulisy przegranego meczu z Puszczą

Oglądamy fragmenty spotkania Zagłębia z Puszczą Niepołomice i pomeczową konferencję prasową. Przypominamy, że goście z Niepołomic wygrali niespodziewanie 5:3.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Pomeczowa konferencja i kulisy meczu w Legnicy

Oglądamy pomeczową konferencję prasową i kulisy zwycięskiego meczu Zagłębia w Legnicy. Sosnowiczanie wygrali 2:0 po golach Rafała Grzelaka i Patryka Mularczyka.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Nowi piłkarze czekają na debiut w Legnicy

Zapraszamy do oglądania materiału filmowego z konferencji prasowej Zagłębia, w której uczestniczyli m.in. nowi piłkarze sosnowieckiego klubu. - Czujemy się podekscytowani, czekamy na debiut w pierwszym meczu z Miedzią Legnica - takie wypowiedzi można było usłyszeć od Kacpra Łopaty, Miguela Quintaisa, Rubio i Markasa Benety.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Piłkarze przedstawili się kibicom

Kibice z pewnością na długo zapamiętają prezentację Zagłębia w Centrum Handlowym Plejada w Sosnowcu. Zapraszamy do oglądania skrótu video ze wspomnianej prezentacji .

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Wsparł WOŚP i... potrenował z Zagłębiem

Filip Lipiec, kibic Zagłębia mieszkający w Warszawie, wsparł WOŚP płacąc 1225 złotych za możliwość potrenowania z piłkarzami Zagłębia. - Trzeba spełniać swoje marzenia i mam nadzieję, że jedno z tych marzeń zostanie spełnione - mówił trener Dariusz Dudek.

#aktualności #karta kibica #kibice #pierwsza drużyna

Agnieszka była lekko w szoku!

Zapraszamy do oglądania filmu promującego sprzedaż biletów i karnetów na mecze Zagłębia w rundzie wiosennej Fortuna I Ligi. - Agnieszka była lekko w szoku - to krótka historia młodej pary zakochanych, która w konkretnym celu pojawia się na Stadionie Ludowym.

#aktualności #Memoriał Mazura #drugi zespół #kibice

Skrót video XXV Memoriału Halowego im. Włodzimierza Mazura

Zapraszamy do oglądania skrótu video z XXV Halowego Memoriału im. Włodzimierza Mazura, który rozegrany został w hali MOSiR w Sosnowcu. Wygrał czeski zespół SFC Opava, natomiast reprezentujący klub drugi zespół Zagłębia zajął trzecią lokatę.

#aktualności #sparing #kibice #pierwsza drużyna

Skrót sparingu z FK Železiarne Podbrezová

Zapraszamy do oglądania 16-minutowego skrótu sparingowego meczu Zagłębia z FK Železiarne Podbrezová. Przypomnijmy, że to spotkanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią 1:0 wygrali Słowacy po golu Mateusza Zachary.

#wywiad #kibice #akademia

Noworoczna konferencja prasowa Zagłębia cz. II. Akademia

Oglądamy drugą część materiału video z noworocznej konferencji prasowej Zagłębia Sosnowiec, w trakcie której rozmawiano o sprawach związanych z Akademią.

#aktualności #wywiad #kibice #pierwsza drużyna

Noworoczna konferencja prasowa Zagłębia Sosnowiec

Zapraszamy do oglądania zapisu video noworocznej konferencji prasowej Zagłębia Sosnowiec. W jej trakcie prezes Marcin Jaroszewski mówił m.in. o finansach klubu, a także przykrej sprawie przywłaszczenia składek przez jednego z trenerów młodszego rocznika Akademii.