Wideo

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Wywiad z Patrykiem Małeckim

Oglądamy wywiad video z Patrykiem Małeckim, bohaterem meczu Zagłębia z Wigrami. Dla Patryka to był szczególny mecz, jak sam podkreślił, jest bowiem wychowankiem klubu z Suwałk.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Wigrami

Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej po wygranej 2:0 Zagłębia z Wigrami. Swoimi opiniami o spotkaniu podzielili się obaj trenerzy, Paweł Cretti i Dariusz Dudek.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu w Mielcu

Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej po meczu Stali Mielec z Zagłębiem Sosnowiec. Swoimi opiniami podzielili się trenerzy obu drużyn, Dariusz Marzec i Dariusz Dudek.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Patryk Mularczyk o meczu w Mielcu

Oglądamy wywiad video z Patrykiem Mularczykiem, autorem bramki dla Zagłębia w zremisowanym 1:1 meczu ze Stalą Mielec.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Wywiad z Mateuszem Szwedem, autorem debiutanckiego gola

Prezentujemy wywiad z Mateuszem Szwedem, który strzelił debiutanckiego gola w zremisowanym 3:3 meczu z Chojniczanką. - Najważniejsza jest drużyna i szkoda, że nie zdobyliśmy 3 punktów - mówił po spotkaniu skrzydłowy Zagłębia.

#aktualności #wywiad #kibice

Konferencja prasowa po remisowym meczu z Chojniczanką

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po meczu Zagłębia z Chojniczanką, który zakończył się wynikiem remisowym 3:3. Swoje opinie wygłosili trenerzy obu drużyn: Dariusz Dudek i Josef Petrik junior.

#aktualności #wywiad #kibice #pierwsza drużyna

Filmowe kulisy meczu w Radomiu

Zapraszamy do oglądania filmowych kulis meczu w Radomiu. Przypominamy, że sosnowiczanie ulegli Radomiakowi 1:2, a honorowego gola strzelił Fabian Piasecki.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Rafał Grzelak ocenia przegrane spotkanie w Radomiu

Zapraszamy do oglądania wywiadu video z Rafałem Grzelakiem, który zapisał na koncie asystę przy golu Fabiana Piaseckiego.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu w Radomiu

Na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu Radomiaka z Zagłębiem głos zabrali trenerzy obu drużyn: Dariusz Banasik i Radosław Mroczkowski.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Za kulisami meczu z Bełchatowem

Zapraszamy do oglądania kulis meczu z Bełchatowem, który zakończył się remisem 1:1. Przed spotkaniem wywiadu naszej klubowej telewizji udzielił Artur Derbin, były szkoleniowiec sosnowiczan, który z powodzeniem prowadzi teraz klub z Bełchatowa.