HokejPiłka nożna

Wideo

#aktualności #karta kibica #kibice #pierwsza drużyna

Agnieszka była lekko w szoku!

Zapraszamy do oglądania filmu promującego sprzedaż biletów i karnetów na mecze Zagłębia w rundzie wiosennej Fortuna I Ligi. - Agnieszka była lekko w szoku - to krótka historia młodej pary zakochanych, która w konkretnym celu pojawia się na Stadionie Ludowym.

#aktualności #Memoriał Mazura #drugi zespół #kibice

Skrót video XXV Memoriału Halowego im. Włodzimierza Mazura

Zapraszamy do oglądania skrótu video z XXV Halowego Memoriału im. Włodzimierza Mazura, który rozegrany został w hali MOSiR w Sosnowcu. Wygrał czeski zespół SFC Opava, natomiast reprezentujący klub drugi zespół Zagłębia zajął trzecią lokatę.

#aktualności #sparing #kibice #pierwsza drużyna

Skrót sparingu z FK Železiarne Podbrezová

Zapraszamy do oglądania 16-minutowego skrótu sparingowego meczu Zagłębia z FK Železiarne Podbrezová. Przypomnijmy, że to spotkanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią 1:0 wygrali Słowacy po golu Mateusza Zachary.

#wywiad #kibice #akademia

Noworoczna konferencja prasowa Zagłębia cz. II. Akademia

Oglądamy drugą część materiału video z noworocznej konferencji prasowej Zagłębia Sosnowiec, w trakcie której rozmawiano o sprawach związanych z Akademią.

#aktualności #wywiad #kibice #pierwsza drużyna

Noworoczna konferencja prasowa Zagłębia Sosnowiec

Zapraszamy do oglądania zapisu video noworocznej konferencji prasowej Zagłębia Sosnowiec. W jej trakcie prezes Marcin Jaroszewski mówił m.in. o finansach klubu, a także przykrej sprawie przywłaszczenia składek przez jednego z trenerów młodszego rocznika Akademii.

#aktualności #wywiad #kibice

Konferencja prasowa po meczu z Bruk-Bet Termaliką

Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej po spotkaniu Zagłębia z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Przypominamy, że sosnowiczanie zakończyli jesienne rozrywki zwycięstwem 1:0.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Szymon Pawłowski ocenia zwycięskie spotkanie z Bruk-Bet Termaliką

Oglądamy wywiad video z Szymonem Pawłowskim, kapitanem Zagłębia, który ocenia zwycięskie spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Fabian Piasecki o meczu z Olimpią

Zapraszamy do oglądania wywiadu wideo z Fabianem Piaseckim, autorem jedynego gola dla Zagłębia w przegranym meczu z Olimpią. Napastnik Zagłębia ma już na koncie 9 goli.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu w Grudziądzu

Oglądamy konferencję prasową po przegranym meczu Zagłębia w Grudziądzu. Swoje opinie wygłosili trenerzy obu drużyn, Jacek Trzeciak i Dariusz Dudek.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Wywiad z Patrykiem Małeckim

Oglądamy wywiad video z Patrykiem Małeckim, bohaterem meczu Zagłębia z Wigrami. Dla Patryka to był szczególny mecz, jak sam podkreślił, jest bowiem wychowankiem klubu z Suwałk.