Wideo

#aktualności #wywiad #transfery #pierwsza drużyna

Bartłomiej Babiarz piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

Dziś kontraktem z naszym klubem związał się pomocnik Bartłomiej Babiarz. Przedstawiamy jego pierwszy wywiad w barwach naszego klubu.

#aktualności #promocja #pierwsza drużyna

Žarko obchodzi Święto Bigosu

20 stycznia obchodzone jest Święto Bigosu. Z tej okazji skorzystaliśmy z gościnności restauracji 3Kolory i zorganizowaliśmy Žarkowi lekcję gotowania naszej pysznej narodowej potrawy. W materiale nie brakuje dużej porcji humoru!

#aktualności #transfery #pierwsza drużyna

Callum Rzonca piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

Prezentujemy wywiad z nowym zawodnikiem Zagłębia Callumem Rzoncą.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Dariusz Dudek po sparingu z Cracovią

Przedstawiamy pomeczową wypowiedź Dariusza Dudka. Piłkarze Zagłębia rozegrali spotkanie kontrolne z Cracovią (2:2). W materiale bramki ze sparingu.

#aktualności #Memoriał Mazura #akademia

Wideorelacja z XXIII Memoriału im. Włodzimierza Mazura

Przedstawiamy relację z XXIII Memoriału im. Włodzimierza Mazura. W materiale fragmenty spotkań, pokazy cheerleaders i football freestyle oraz wywiady z Leszkiem Baczyńskim i Grzegorzem Bąkiem.

#aktualności #pierwsza drużyna

Testy sprawnościowe na AWF

W środę piłkarze pierwszego zespołu wzięli udział w testach sprawnościowych na katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wyniki pozwolą określić obecną formę piłkarzy, a także pomogą dobrać obciążenia na cały okres przygotowawczy.

#aktualności #pierwsza drużyna

Pierwszy trening w 2018 roku

Przedstawiamy wideorelację z pierwszego treningu Zagłębia Sosnowiec w 2018 roku. W tle trener Dariusz Dudek skomentował przygotowania do rundy wiosennej i przedstawi plany treningowe na ten okres.

#aktualności #e-sport

e-sportowa Piłkarska Gwiazdka

W zeszły piątek Raków Częstochowa zorganizował turniej w grę FIFA 18 w ramach jednej z atrakcji piłkarskiej gwiazdki.

#aktualności #Memoriał Mazura

Zapowiedź XXIII Memoriału Włodzimierza Mazura

Przedstawiamy zapowiedź XXIII Memoriału Włodzimierza Mazura, a w niej zaproszenia do przybycia 14 stycznia na Halę MOSiR od prezesów Marcina Jaroszewskiego oraz Leszka Baczyńskiego i Michała Szaryńskiego - trenera Akademii im. Włodzimierza Mazura.

#aktualności #promocja

Zagłębiowska kolęda - Przybieżeli do Betlejem

Drugi rok z rzędu przygotowaliśmy dla kibiców kolędę w wykonaniu naszych piłkarzy. Tym razem wybór padł na radosny utwór Przybieżeli do Betlejem, a za mikrofonami stanęli Adam Banasiak, Arkadiusz Jędrych, Robert Sulewski oraz Patryk Mularczyk.