HokejPiłka nożna

Wideo

#aktualności #wywiad #kibice #pierwsza drużyna

Za kulisami meczu z Widzewem

Wracamy raz jeszcze do wtorkowego spotkania wyjazdowego z Widzewem, które przyniosło z pewnością wiele dramatycznych scen, jak również dodatkowych emocji. Zapraszamy do oglądania piłkarskich kulis z meczu z Widzewem.

#aktualności #wywiad #kibice #pierwsza drużyna

Łukasz Turzyniecki o 2 straconych punktach

- W naszych szeregach można odczuć duże rozczarowanie mówił w wywiadzie telewizyjnym po spotkaniu Widzewa z Zagłębiem Łukasz Turzyniecki, który po raz pierwszy zagrał w podstawowym składzie sosnowiczan w ligowym spotkaniu. Zapraszamy do oglądania wywiadu video z Łukaszem .

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Widzewem

Po meczu w Łodzi trenerzy obu drużyn, Krzysztof Dębek i Enkeleid Dobi ocenili spotkanie Widzewa z Zagłębiem. Szkoleniowiec sosnowiczan mówił m.in. o kilku sytuacjach golowych stworzonych przez jego drużynę, a w szczególności o rzucie wolnym Filipa Karbowego, po którym piłka wylądowała na słupku.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Pomeczowa konferencja prasowa w Olsztynie

Zapraszamy do oglądania pomeczowej konferencji prasowej, w tle której widzimy meczowe obrazki z Olsztyna. Przypominamy, że spotkanie w Olsztynie 1:0 (0:0) wygrał Stomil po golu Jonatana Strausa.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z ŁKS Łódź

Łodzianie stracili pierwszą bramkę w sezonie, jednak dowieźli zwycięstwo do końca. O prawdziwej huśtawce nastrojów mówili obaj szkoleniowcy, Wojciech Stawowy i Krzysztof Dębek. Zapraszamy do oglądania pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu Zagłębia z ŁKS (1:2).

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu w Opolu

- Z tej mąki będzie chleb! - stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej po meczu Odra - Zagłębie trener Krzysztof Dębek. Zapraszamy do oglądania wspomnianej konferencji, w której oprócz naszego szkoleniowca swoimi opiniami na temat meczu podzielił się także opiekun Odry Dietmar Brehmer.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Pomeczowy wywiad z Filipem Karbowym

Dwie bramki Filipa Karbowego i efektowne zwycięstwo z GKS-em Tychy 3:0. Jest się z czego cieszyć! Zapraszamy do oglądania pomeczowego wywiadu z bohaterem spotkania.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po zwycięstwie 3:0 z Tychami

O swoich emocjach mówili na pomeczowej konferencji prasowej trenerzy obu drużyn, Artur Derbin i Krzysztof Dębek. Zapraszamy do wysłuchania ich ocen, a także obejrzenia kilku akcji meczowych.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu w Niecieczy

Oglądamy konferencję prasową po meczu w Niecieczy, który 1:0 wygrali gospodarze. A w tle mamy kilka najciekawszych akcji z tego spotkania. - Drużyna w II połowie uwierzyła w siebie, zasłużyliśmy przynajmniej na jedną bramkę - szukał pozytywów w grze Zagłębia trener Krzysztof Dębek, oceniając spotkanie w Niecieczy.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Porażka w ostatnim sprawdzianie przed ligą

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją Fortuna I Ligi Zagłębie przegrało 0:2 z beniaminkiem Resovią Rzeszów. Mimo porażki było kilka pozytywów, niemniej rzucała się w oczy słaba skuteczność. Z wielu sytuacji golowych sosnowiczanie nie wykorzystali żadnej.