DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / THL 2023/2024

Kolejka 1

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-08 18:30 Comarch Cracovia 0:5 KH Energa Toruń
2023-09-08 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:1 Marma Ciarko STS Sanok
2023-09-08 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 6:3 Zagłębie Sosnowiec
2023-09-08 18:00 GKS Tychy 6:2 Podhale Nowy Targ

Kolejka 2

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-10 17:00 GKS Katowice 3:2k. GKS Tychy
2023-09-10 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 3:4 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-09-10 17:00 KH Energa Toruń 4:1 JKH GKS Jastrzębie
2023-09-10 18:00 Zagłębie Sosnowiec 4:3 Comarch Cracovia

Kolejka 3

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-15 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:4 KH Energa Toruń
2023-09-15 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:1 Zagłębie Sosnowiec
2023-09-15 18:30 Comarch Cracovia 7:4 PZU Podhale Nowy Targ
2023-09-15 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 2:5 GKS Katowice

Kolejka 4

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-17 17:00 GKS Tychy 2:4 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-09-17 17:00 GKS Katowice 4:1 Comarch Cracovia
2023-09-17 18:00 Zagłębie Sosnowiec 5:2 Marma Ciarko STS Sanok
2023-09-17 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 5:3 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 5

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-22 18:30 KH Energa Toruń 8:4 Zagłębie Sosnowiec
2023-09-22 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 4:2 PZU Podhale Nowy Targ
2023-09-19 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:4k. GKS Katowice
2023-09-22 18:30 Comarch Cracovia 2:4 GKS Tychy

Kolejka 6

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-24 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim 2:4 Comarch Cracovia
2023-09-24 17:00 GKS Tychy 3:2k. JKH GKS Jastrzębie
2023-09-24 17:00 GKS Katowice 3:1 Marma Ciarko STS Sanok
2023-09-24 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 5:2 KH Energa Toruń

Kolejka 7

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-29 19:00 Zagłębie Sosnowiec 3:2d. PZU Podhale Nowy Targ
2023-09-29 18:30 KH Energa Toruń 2:3 GKS Katowice
2023-09-29 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 2:4 GKS Tychy
2023-09-29 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:3 Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 8

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-01 18:30 Comarch Cracovia 1:2d. JKH GKS Jastrzębie
2023-10-01 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim 7:2 Marma Ciarko STS Sanok
2023-10-01 17:00 GKS Tychy 1:3 KH Energa Toruń
2023-10-01 17:00 GKS Katowice 6:4 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 9

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-06 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 2:6 GKS Katowice
2023-10-06 19:00 Zagłębie Sosnowiec 0:2 GKS Tychy
2023-10-06 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 8:0 KH Energa Toruń
2023-10-06 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 4:5d. Comarch Cracovia

Kolejka 10

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-08 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 0:3 JKH GKS Jastrzębie
2023-10-08 17:00 KH Energa Toruń 4:5d. Comarch Cracovia
2023-10-08 18:00 Zagłębie Sosnowiec 1:2 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-10-08 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 2:4 GKS Tychy

Kolejka 11

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-13 18:00 GKS Tychy 2:5 GKS Katowice
2023-10-13 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 5:2 PZU Podhale Nowy Targ
2023-10-13 18:30 Comarch Cracovia 5:2 Zagłębie Sosnowiec
2023-10-13 18:00 JKH GKS Jastrzębie 5:2 KH Energa Toruń

Kolejka 12

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-15 17:00 KH Energa Toruń 3:1 Marma Ciarko STS Sanok
2023-10-15 18:00 Zagłębie Sosnowiec 3:5 JKH GKS Jastrzębie
2023-10-15 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 2:3d. Comarch Cracovia
2023-10-15 17:00 GKS Katowice 2:1 Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 13

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-20 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 1:2d. GKS Tychy
2023-10-20 18:30 Comarch Cracovia 4:6 GKS Katowice
2023-10-20 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 2:8 Zagłębie Sosnowiec
2023-10-20 18:00 JKH GKS Jastrzębie 7:2 PZU Podhale Nowy Targ

Kolejka 14

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-22 18:00 Zagłębie Sosnowiec 4:0 KH Energa Toruń
2023-10-22 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 4:3 Marma Ciarko STS Sanok
2023-10-22 17:00 GKS Katowice 2:1 JKH GKS Jastrzębie
GKS Tychy 3:0 Comarch Cracovia

Kolejka 15

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-27 18:30 Comarch Cracovia 1:7 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-10-27 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:2 GKS Tychy
2023-10-27 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 2:5 GKS Katowice
2023-10-27 18:30 KH Energa Toruń 4:6 PZU Podhale Nowy Targ

Kolejka 16

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-29 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 5:3 Zagłębie Sosnowiec
2023-10-29 17:00 GKS Katowice 3:2 KH Energa Toruń
2023-10-29 17:00 GKS Tychy 5:1 Marma Ciarko STS Sanok
2023-10-29 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim 1:2 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 17

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-11-03 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:6 Comarch Cracovia
2023-11-03 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 3:7 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-11-03 18:30 KH Energa Toruń 0:1 GKS Tychy
2023-11-03 19:00 Zagłębie Sosnowiec 1:5 GKS Katowice

Kolejka 18

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-09-26 18:30 GKS Katowice 5:4d. PZU Podhale Nowy Targ
2023-11-15 18:00 GKS Tychy 6:5d. Zagłębie Sosnowiec
2023-11-15 18:30 KH Energa Toruń 4:3 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-11-15 18:30 Comarch Cracovia 3:2 Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 19

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-11-17 18:00 JKH GKS Jastrzębie 0:1 Marma Ciarko STS Sanok
2023-11-17 18:30 Comarch Cracovia 3:2d. KH Energa Toruń
2023-11-17 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 4:2 Zagłębie Sosnowiec
2023-11-17 18:00 GKS Tychy 4:0 PZU Podhale Nowy Targ

Kolejka 20

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-10-03 18:30 GKS Katowice 3:1 GKS Tychy
2023-11-19 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 6:2 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-11-19 18:00 Zagłębie Sosnowiec 5:4 Comarch Cracovia
2023-11-19 17:00 KH Energa Toruń 8:4 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 21

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-11-24 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:3 KH Energa Toruń
2023-11-24 18:00 JKH GKS Jastrzębie 5:1 Zagłębie Sosnowiec
2023-11-24 18:30 Comarch Cracovia 5:4d. PZU Podhale Nowy Targ
2023-11-24 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 5:2 GKS Katowice

Kolejka 22

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-11-26 17:00 GKS Tychy 5:4 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-11-26 17:00 GKS Katowice 7:2 Comarch Cracovia
2023-11-26 18:00 Zagłębie Sosnowiec 3:1 Marma Ciarko STS Sanok
2023-11-26 17:00 PZU Podhale Nowy Targ 10:3 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 23

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-11-28 18:30 KH Energa Toruń 2:5 Zagłębie Sosnowiec
2023-11-28 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:4 PZU Podhale Nowy Targ
2023-11-28 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:3 GKS Katowice
2023-11-28 18:30 Comarch Cracovia 1:2k. GKS Tychy

Kolejka 24

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-12-01 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 7:1 Comarch Cracovia
2023-12-01 18:00 GKS Tychy 2:4 JKH GKS Jastrzębie
2023-12-01 18:30 GKS Katowice 5:2 Marma Ciarko STS Sanok
2023-12-01 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 6:4 KH Energa Toruń

Kolejka 25

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-12-03 18:00 Zagłębie Sosnowiec 1:0 PZU Podhale Nowy Targ
2023-12-03 17:00 GKS Katowice 2:7 KH Energa Toruń
2023-12-03 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:3 GKS Tychy
2023-12-03 17:00 JKH GKS Jastrzębie 8:5 Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 26

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-12-07 18:30 Comarch Cracovia 5:1 JKH GKS Jastrzębie
2023-12-07 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 4:3 Marma Ciarko STS Sanok
2023-12-07 18:00 GKS Tychy 3:0 KH Energa Toruń
2023-12-08 18:30 GKS Katowice 2:1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 27

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-12-20 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 4:5d. GKS Katowice
2023-12-20 19:00 Zagłębie Sosnowiec 4:6 GKS Tychy
2023-12-20 18:30 KH Energa Toruń 2:3 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-12-20 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:7 Comarch Cracovia

Kolejka 28

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-12-22 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 5:10 JKH GKS Jastrzębie
2023-12-22 18:30 KH Energa Toruń 5:2k. Comarch Cracovia
2023-12-22 19:00 Zagłębie Sosnowiec 1:3 Re-Plast Unia Oświęcim
2023-12-22 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 6:3 GKS Tychy

Kolejka 29

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-03 18:00 GKS Tychy 2:3 GKS Katowice
2024-01-03 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 7:5 PZU Podhale Nowy Targ
2024-01-03 18:30 Comarch Cracovia 4:3 Zagłębie Sosnowiec
2024-01-03 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:1 KH Energa Toruń

Kolejka 30

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-05 18:30 KH Energa Toruń 5:4k. Marma Ciarko STS Sanok
2024-01-05 19:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3d. JKH GKS Jastrzębie
2024-01-05 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 2:4 Comarch Cracovia
2024-01-05 18:30 GKS Katowice 1:5 Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 31

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-07 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim 2:1 GKS Tychy
2024-01-07 18:30 Comarch Cracovia 0:7 GKS Katowice
2024-01-07 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 3:1 Zagłębie Sosnowiec
2024-01-07 17:00 JKH GKS Jastrzębie 3:2 PZU Podhale Nowy Targ

Kolejka 32

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-12 19:00 Zagłębie Sosnowiec 3:0 KH Energa Toruń
2024-01-12 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 4:1 Marma Ciarko STS Sanok
2024-01-12 18:30 GKS Katowice 4:1 JKH GKS Jastrzębie
2024-01-12 18:00 GKS Tychy 4:3k. Comarch Cracovia

Kolejka 33

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-14 18:30 Comarch Cracovia 5:6d. Re-Plast Unia Oświęcim
2024-01-14 17:00 JKH GKS Jastrzębie 1:2k. GKS Tychy
2024-01-14 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 2:3d. GKS Katowice
2024-01-14 17:00 KH Energa Toruń 4:1 PZU Podhale Nowy Targ

Kolejka 34

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-19 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 1:2k. Zagłębie Sosnowiec
2024-01-19 18:30 KH Energa Toruń 4:4 GKS Katowice
2024-01-19 18:00 GKS Tychy 4:1 Marma Ciarko STS Sanok
2024-01-19 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 2:6 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 35

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-21 17:00 JKH GKS Jastrzębie 2:1k. Comarch Cracovia
2024-01-21 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:6 Re-Plast Unia Oświęcim
2024-01-21 17:00 KH Energa Toruń 1:2 GKS Tychy
2024-01-21 18:00 Zagłębie Sosnowiec 1:3 GKS Katowice

Kolejka 36

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-23 18:30 GKS Katowice 6:2 PZU Podhale Nowy Targ
2024-01-23 18:00 GKS Tychy 3:1 Zagłębie Sosnowiec
2024-01-23 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 3:0 KH Energa Toruń
2024-01-23 18:30 Comarch Cracovia 1:2 Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 37

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-26 18:30 Comarch Cracovia 3:6 PZU Podhale Nowy Targ
2024-01-26 18:00 GKS Tychy 6:3 Marma Ciarko STS Sanok
2024-01-26 18:00 JKH GKS Jastrzębie 10:0 KH Energa Toruń
2024-01-26 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 5:1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 38

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-01-28 18:00 Zagłębie Sosnowiec 2:7 JKH GKS Jastrzębie
2024-01-28 17:00 GKS Katowice 4:3d. GKS Tychy
2024-01-28 17:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:2d. Re-Plast Unia Oświęcim
2024-01-28 17:00 KH Energa Toruń 1:0 Comarch Cracovia

Kolejka 39

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-02-01 18:30 Comarch Cracovia 0:1 Zagłębie Sosnowiec
2024-02-01 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 4:2d. GKS Katowice
2024-02-01 18:00 JKH GKS Jastrzębie 8:1 Marma Ciarko STS Sanok
2024-02-01 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 4:2 KH Energa Toruń

Kolejka 40

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-02-14 19:00 Zagłębie Sosnowiec 5:2 PZU Podhale Nowy Targ
2024-02-14 18:00 GKS Katowice 2:5 JKH GKS Jastrzębie
2024-02-14 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:5 Comarch Cracovia
2024-02-14 18:00 GKS Tychy 2:0 Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 41

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-02-16 18:30 KH Energa Toruń 3:4k. Zagłębie Sosnowiec
2024-02-16 18:30 Comarch Cracovia 5:6d. GKS Katowice
2024-02-16 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 7:1 Marma Ciarko STS Sanok
2024-02-16 18:00 JKH GKS Jastrzębie 7:3 GKS Tychy

Kolejka 42

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-02-18 17:00 Marma Ciarko STS Sanok 0:7 KH Energa Toruń
2024-02-18 17:00 GKS Katowice 3:1 PZU Podhale Nowy Targ
2024-02-18 17:00 GKS Tychy 2:3k. Comarch Cracovia
2024-02-18 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim 6:2 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 43

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-02-23 19:00 Zagłębie Sosnowiec 8:0 Marma Ciarko STS Sanok
2024-02-23 18:30 KH Energa Toruń 4:1 GKS Katowice
2024-02-23 18:30 Comarch Cracovia 3:7 Re-Plast Unia Oświęcim
2024-02-23 18:00 PZU Podhale Nowy Targ 2:5 GKS Tychy

Kolejka 44

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-02-25 17:00 GKS Katowice 4:2 Zagłębie Sosnowiec
2024-02-25 17:00 GKS Tychy 5:2 KH Energa Toruń
2024-02-25 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim 5:3 PZU Podhale Nowy Targ
2024-02-25 17:00 JKH GKS Jastrzębie 4:2d. Comarch Cracovia

Kolejka 45

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-02-27 18:30 Zagłębie Sosnowiec 3:2k. GKS Tychy
2024-02-27 18:00 KH Energa Toruń : Re-Plast Unia Oświęcim
2024-02-27 18:00 PZU Podhale Nowy Targ : JKH GKS Jastrzębie
2024-02-27 18:00 Marma Ciarko STS Sanok : GKS Katowice

PLAY-OFF

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2024-03-06 18:30 Zagłębie Sosnowiec : GKS Katowice
2024-03-05 18:30 Zagłębie Sosnowiec : GKS Katowice
2024-03-02 18:00 GKS Katowice 1:4 Zagłębie Sosnowiec
2024-03-01 18:30 GKS Katowice 5:2 Zagłębie Sosnowiec

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin