Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Okiem trenera: Duży niedosyt

Okiem trenera: Duży niedosyt

31 października 2022

Szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec podsumował niedzielną porażkę w Oświęcimiu.

Ten mecz był dobry w naszym wykonaniu. Realizowaliśmy wszystkie założenia taktyczne, a w bramce bardzo dobrze bronił Patryk. Obrońcy grali skutecznie w obronie. Na pewno wszyscy czujemy duży niedosyt. Myślę, że punkt nam się należał … kolejny mecz bez punktów i to jest irytujące. Ponownie wielkie brawa dla drużyny za poświęcenie. Pracujemy dalej i patrzymy do przodu – przekazał trener Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin