Drugi trener Zagłębia Sosnowiec podsumował mecz z GKS Katowice.
– Pierwsza tercja była poprawna w naszym wykonaniu. W drugiej słabo wyglądał jej początek. Mieliśmy swoje szanse przy grze pięciu na trzech. Taki okres gry musimy wykorzystać, szczególnie myślę tutaj o zbliżających się już play-offach. Jeżeli chcemy nawiązać równorzędną walkę z czołówką to musimy wykorzystywać sytuacje, które mamy. Drużyna przeciwna na cztery sytuacje strzela trzy bramki zaś my na cztery szanse wykorzystujemy tylko jedną. Był to trochę podobny mecz do tych, jakie rozgrywa się w play-off. Powoli już się do niego szykujemy. Czekamy na kontuzjowanych zawodników, których brakuje nam obecnie w składzie – powiedział po meczu drugi szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec, Marcin Kozłowski.