Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Przymusowa pauza „Mietka”

Przymusowa pauza „Mietka”

5 grudnia 2024

Dominik Nahunko nie zagrał w ostatnim ligowym spotkaniu EC Będzin Zagłębia Sosnowiec. Nasz napastnik w niedzielnym meczu z GKS Katowice doznał kontuzji, która wyklucza go chwilowo z gry.

Powodem absencji naszego wychowanka jest pęknięcie kości śródręcza, której doznał po jednej z akcji przeciwko katowickiej „Gieksie”.

Przerwa od gry potrwa jakiś czas. Chciałbym pomóc chłopakom jednak na razie pozostaje mi tylko obserwowanie spotkań z boksu – przekazał napastnik sosnowiczan.

„Mieciu” życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin