Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / „Mieciu” nadal z nami

„Mieciu” nadal z nami

22 kwietnia 2025

Dominik Nahunko to kolejny wychowanek, który przedłużył kontrakt z ECB Zagłębiem Sosnowiec. Przypomnijmy, że na początku stycznia „Mieciu” doznał poważnej kontuzji kolana przez co zabrakło go na lodzie w play-offach.

Nahunko w zakończonym sezonie rozegrał 27 mecze, w których zdobył 6 bramek i zanotował 14 asyst. Dzięki temu był on w czołówce najlepiej punktujących napastników Zagłębia do momentu urazu. Nasz napastnik ma na swoim koncie już ponad 400 spotkań na poziomie ekstraligowym.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin