DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Andrej Dubinin: Grać jak drużyna

Andrej Dubinin: Grać jak drużyna

25 października 2021

Andrej Dubinin w niedzielnym pojedynku w Nowym Targu w drugiej tercji zdobył wyrównującego gola podczas liczebnej przewagi. To uskrzydliło Zagłębie w walce przez pozostałą część spotkania.

Przed meczem w szatni była rozmowa na temat tego meczu, że będzie to ciężkie spotkanie. Podhale gra o życie, by załapać się do rozgrywek play-off. Wiadomo, że sezon jest długi jednak chcieli ten mecz bardzo wygrać. Zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to taki mecz gdyż ostatnio trochę nam nie idzie. Walczyliśmy o te trzy punkty i się udało. Nie ważne czy 0:1 czy 1:2 chcieliśmy tu wygrać i wywalczyć komplet – powiedział po meczu Andrej Dubinin.

Dubinin cieszący się ze zdobycia wyrównującego gola.

Sosnowiczanie do remisu doprowadzili podczas gry w podwójnej przewadze. Zwycięstwo podopieczni Grzegorza Klicha zapewnili sobie na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Te przewagi nie do końca wychodzą nam tak jak wszyscy byśmy chcieli. Długo graliśmy z przewagą dwóch zawodników, ta gra była trochę przeciągana ale w końcu udało się celnie trafić. Mam nadzieję, że ta niemoc strzelecka już zniknie i będziemy kontynuować lepsza grę. Musimy grać jak drużyna i wykonywać to, co zakładamy przed meczem. Ta niedzielna wygrana była nam potrzebna – zakończył pochodzący z Białorusi napastnik.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin