Witalij Andrejkiw to kolejny zawodnik, który parafował nowy kontrakt na sezon 2024/2025. Ukraiński defensor kilka dni temu wraz z Reprezentacją „Sbirnej” wywalczył awans do wyższej dywizji podczas Mistrzostw Świata na Litwie. 28-letni obrońca na taflach polskiej ekstraligi rozegrał już cztery sezony, występując w 168 meczach, w których zdobył 48 punktów za 8 bramek i 40 asyst.
