DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Black Friday na Zimowym

Black Friday na Zimowym

25 listopada 2021

Już jutro na Stadionie Zimowym w Sosnowcu podejmiemy walkę o punkty w lidze z TAURON Podhalem Nowy Targ. Początek meczu o godz. 19:00.

Dla naszych kibiców przygotowaliśmy wiele atrakcji. Będziecie mogli wziąć udział w wyścigu na gokartach oraz podziwiać łyżwiarki figurowe z EDGE Skating Academy. Jak Black Friday to na trybunach nie może zabraknąć Czarnych Sosnowiec, które zadeklarowały, że będą głośno kibicować Zagłębiu Sosnowiec.

W szczęśliwych losach dostępne będą specjalne rabaty, które będziecie mogli zrealizować na naszym stoisku z gadżetami. Bądźcie czujni i wypatrujcie ubranych na czarno pracowników klubu. W losowaniu będzie można wygrać również vouchery na mecz oraz plakaty naszej hokejowej drużyny.

Każdy, kto wyda 50 zł na stoisku z gadżetami, otrzyma wejściówkę na mecz gratis!

Pamiętajcie! Osoby, które będą ubrane całe na czarno wchodzą za 10 zł! Wystarczy pokazać się Pani kasjerce w całej okazałości i kupić bilet za ,,dychę”. 

Wszyscy widzimy się jutro na Zimowym! 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin