DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-01 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Debiut młodego zawodnika

Debiut młodego zawodnika

8 października 2022

We wczorajszym spotkaniu przeciwko JKH GKS Jastrzębie w barwach Zagłębia Sosnowiec zadebiutował nowy zawodnik – Jakub Łoza, dla którego był to pierwszy występ na taflach ekstraligi.

Nie ukrywam, że lekki stres był. Zostałem po meczu wyróżniony przez trenera za co bardzo dziękuję. Myślę, że jak na swój wiek zaprezentowałem się dobrze w swoim pierwszym występie w ekstralidze. Fajnie jakby tych szans było więcej do gry w PHL. Wcześniej grałem w Zagłębiu MHL, a przed sezonem wystąpiłem w meczu sparingowym pierwszej drużyny w Hawierzowie – przekazał nowy napastnik Zagłębia Sosnowiec, Jakub Łoza.

O wyniku piątkowego spotkania zadecydowały kary oraz strzały. Rywal popełniał ich mniej, natomiast oddawał dużo więcej celnych strzałów na bramkę Patrika Spěšnego.

Kary to bardzo istotny element hokeja, który często decyduje o losach spotkania. To przeważyło i miało duży wpływ na tą piątkową porażkę. Staramy się przełamać tą złą serię i mam nadzieję, że uda nam się to szybko. Naszym najsłabszym elementem są nasze strzały, a w zasadzie ich brak. Musimy na treningach chyba bardziej popracować nad tym elementem – dodał Łoza.

Zawodnik przed Zagłębiem przez kilka sezonów występował w czeskiej lidze do lat siedemnastu.

W Hawierzowie spędziłem kilka ostatnich sezonach grając w grupach młodzieżowych, jest to bliski dla mnie klub – zakończył nowy napastnik sosnowiczan.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin