DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Dominik Nahunko: Zbyt dużo błędów

Dominik Nahunko: Zbyt dużo błędów

31 października 2023

Dominik Nahunko w wyjazdowym meczu w Nowym Targu dwukrotnie znalazł sposób na pokonanie bramkarza Podhala Nowy Targ. To jednak nie wystarczyło, by sosnowiczanie w tym meczu zainkasowali chociażby punkt.

Przegraliśmy to spotkanie dlatego, że popełniliśmy w nim dużo indywidualnych błędów. Jeżeli będziemy podchodzić do gry tak lekkomyślnie na styku to tak to będzie wyglądać. Taki rywal jak Podhale, które ma świetnie wyszkolonych zawodników technicznie będzie nas w takich spotkaniach karać – podsumował mecz Dominik Nahunko.

Drużyna Zagłębia w tym meczu przez większość czasu musiała dążyć do wyrównania.

W tym meczu goniliśmy cały czas wynik i nie wiem czy wynikało to z bojaźni czy z tego, że zostaliśmy jeszcze w autobusie. Zagraliśmy nonszalancko i bardzo szkoda tego meczu, gdyż mieliśmy w nim swoje szanse – zakończył Nahunko.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin