DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Dwa dodatkowe sparingi

Dwa dodatkowe sparingi

27 grudnia 2022

Po przerwie świątecznej do treningów powrócili już hokeiści Zagłębia Sosnowiec, którzy jeszcze przed Nowym Rokiem rozegrają dwa dodatkowe mecze kontrolne.

Rywalem sosnowiczan będzie zespół JKH GKS Jastrzębie. Pierwszy ze sparingów zostanie rozegrany w Sosnowcu w najbliższa środę o godzinie 18:00 zaś dzień później nasz zespół pojedzie do Jastrzębia-Zdroju (tam spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00).

Wtorek jest dniem gdzie nasz zespół oprócz porannego treningu na lodzie spotka się również po południu. Na wieczornym w Sosnowcu pojawi się nowy napastnik, który przez najbliższe dni będzie trenował z zespołem. Sebastian Modén obecny sezon rozpoczął w norweskim Furuset (drugi poziom rozgrywkowy) gdzie w 18 spotkaniach strzelił 10 goli, a przy 11 asystował.

Sosnowiczanie trenować będą do 30 grudnia włącznie. Sylwester i Nowy Rok będą dniami wolnymi od zajęć.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin