DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-09-22 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Dzień Drzewa w Szkole Podstawowej nr 3 w Sosnowcu

Dzień Drzewa w Szkole Podstawowej nr 3 w Sosnowcu

11 października 2022

Wczoraj uczestniczyliśmy w festynie zorganizowanym z okazji Dnia Drzewa w Szkole Podstawowej nr 3 w Sosnowcu, przy ul. Hutniczej. Szymon Luszniak oraz Dominik Nahunko przekazali najmłodszym trochę hokejowego rzemiosła. 

Na początku wszystkich zgromadzonych na boisku szkolnym przywitał Prezydent Miasta Sosnowca – Arkadiusz Chęciński. Odbyło się oficjalne przekazanie serduszka na nakrętki, które od razu całe zostało zapełnione. Następnie nasi zawodnicy przepytywali uczniów z wiedzy hokejowej, a za prawidłowe odpowiedzi rozdawali vouchery na mecze. Po wszystkim wszyscy udali się na uroczyste zasadzenia drzewa.

Bardzo cieszymy się, że w końcu możemy spotykać się w większym gronie na takich wydarzeniach. Wszystkim nam tego brakowało – mówił Arkadiusz Chęciński.

My również jesteśmy zadowoleni z możliwości uczestniczenia w takich festynach. Dziękujemy za zaproszenie! 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin