Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / ECB Zagłębie Sosnowiec z licencją

ECB Zagłębie Sosnowiec z licencją

30 czerwca 2025

Nasz klub jest kolejnym, który otrzymał prawo do gry w TAURON Hokej Lidze w sezonie 2025/2026. Wcześniej prawo do gry w THL otrzymali mistrz i wicemistrz Polski, czyli GKS Tychy i GKS Katowice oraz Unia Oświęcim i JKH GKS Jastrzębie.

Warto nadmienić, że licencja przyznawana jest klubom, które nie mają zaległości wobec zawodników, sędziów oraz ZUS, a także Urzędu Skarbowego. Muszą również przedstawić szereg dokumentów związanych z budżetem na nadchodzący sezon, obiektem gdzie będą rozgrywane spotkania ligowe oraz kadrą, która reprezentować będzie nas w sezonie 2025/2026.

Tymczasem nasza drużyna jest w trakcie przygotowań do nadchodzącego sezonu. Niebawem poznamy szczegółowe zestawienie spotkań sparingowych.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin