DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-10-06 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Fatalna kontuzja Wysockiego

Fatalna kontuzja Wysockiego

3 lutego 2021

Podczas środowego treningu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym uczestniczył nowy nabytek Zagłębia Sosnowiec – Patryk Wysocki.

Zawodnik nieszczęśliwie twarzą upadł na łyżwę Michała Czernika i doznał poważnej kontuzji.

-Patryk doznał rozcięcia policzka, wargi dolnej oraz górnej na skutek upadku na łyżwę bramkarza w trakcie treningu. Założono mu około dwudziestu szwów, wstępnie nie doszło do innych poważnych urazów. Kolejna kontrola lekarska odbędzie się w piątek. Stan „Łysego” jest dobry, zawodnik odczuwa jednak silny ból twarzy – przekazała Karolina Grochowska, opiekun medyczny sosnowieckiego Zagłębia.

Fot. Patryk Wysocki

Bardzo nam przykro, że Patrykowi coś takiego przydarzyło się na dzisiejszym treningu. To była zwykła sytuacja jakich na treningach i meczach jest wiele. Był to nieszczęśliwy wypadek.  Po całym zdarzeniu zawodnik został szybko otoczony opieką naszego sztabu i zawieziony do szpitala, gdzie też szybko go opatrzono. Mam nadzieję, że niedługo wróci do zdrowia i na lód – przekazał dyrektor sekcji hokejowej Zagłębia Sosnowiec, Piotr Majewski.

Przypomnijmy, że Wysocki dołączył do drużyny w ubiegłym tygodniu, a w barwach Zagłębia zadebiutował w niedzielnym pojedynku przeciwko Ciarko STS Sanok. Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin