Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Hokeiści zaprezentowani

Hokeiści zaprezentowani

5 września 2021

W niedzielne popołudnie drużyna Zagłębia Sosnowiec zaprezentowała się swoim kibicom.

Na kibiców, którzy odwiedzili dzisiaj kompleks sportowy przy ul. Kresowej czekało wiele atrakcji. Na najmłodszych czekały „dmuchańce” oraz „Bubble Soccer”, podziwialiśmy również pokazy taneczne „Akademii Tańca AS” oraz można było wziąć udział w ciekawych konkursach z nagrodami. Każdy z sympatyków sosnowieckiego Zagłębia mógł zrobić sobie zdjęcie z ulubionym zawodnikiem lub poczęstować się kiełbaską z grilla.

Na prezentacji obecny był również nowy prezes Zagłębia Sosnowiec – Łukasz Girek.

Jeszcze nie zdążyłem zobaczyć chłopaków w akcji jednak słyszałem, że ci zawodnicy mają wielkie serca do walki. Na lodzie są zjednoczeni, zdeterminowali i świadomi celu. Ja właśnie takie Zagłębie chciałbym widzieć – przekazał prezes Zagłębie Sosnowiec, Łukasz Girek.

Na dzisiejszej prezentacji nie poruszano tematu celów jakie zostały wyznaczone na sezon 2021/2022 jednak zespół zapowiada walkę w każdym meczu.

Ze swojej strony obiecuję, że jako drużyna w każdym meczu damy z siebie wszystko, by Zagłębie wygrywało swoje mecze – powiedział szkoleniowiec Zagłębie Sosnowiec, Grzegorz Klich.

Naprawdę ostatni okres to bardzo ciężka praca by spełnić Państwa oczekiwania. Już wspominałem wcześniej, że chciałbym aby trybuny „Zimowego” się zapełniły. Tego nam wszystkim życzę i zapraszam na mecze już w przyszłym tygodniu – dodał dyrektor sportowy sekcji hokejowej, Piotr Majewski.

Nadchodzący sezon będzie ostatnim jaki hokejowe Zagłębie rozegra na obecnym obiekcie.

Będzie to raczej już ostatni sezon hokejowej drużyny na lodowisku przy ul. Zamkowej. W przyszłym na hokeistów powinien czekać już nowy obiekt w „Zagłębiowskim Parku Sportowym” – przekazał dyrektor MOSiR Sosnowiec, Jerzy Górak.

W trakcie dzisiejszej prezentacji zespół Zagłębia przekazał na licytację koszulkę hokejową na rzecz „Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębie Sosnowiec 1906”.

Sosnowiczanie już w najbliższy piątek rozpoczną zmagania o ligowe punkty. Ich pierwszym rywalem w wyjazdowym pojedynku będzie Comarch Cracovia.

FOTORELACJA Z PREZENTACJI ZAGŁĘBIA

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin