DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Grzegorz Klich: Brakuje doświadczenia

Grzegorz Klich: Brakuje doświadczenia

12 października 2020

Po nieudanym weekendzie i dwóch porażkach na własnym lodzie hokeistom Zagłębia Sosnowiec nie udało się powiększyć dorobku punktowego. Jak niedzielne spotkanie ocenił szkoleniowiec naszego zespołu?

– Myślę, że ten moment w drugiej tercji gdy straciliśmy bramkę przy sygnalizowanej karze był kluczowy dla tego spotkania. To podłamało zespół i z każdą minutą wyglądało to coraz gorzej. Mamy problem z ustawianiem się na pozycjach. Wjeżdżamy do tercji lecz gdy rywal atakuje nie potrafimy się utrzymać przy krążku. Brakuje na pewno doświadczenia, a nasze strzały nie zagrażają bramkarzowi. Zdecydowanie przeciwnicy robią to lepiej –   podsumował spotkanie trener Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

Po odejściu Maksima Citoka kibice zastanawiają się czy skład będzie uzupełniony nowym zawodnikiem.

– Szukamy zawodnika najlepiej z Unii Europejskiej. Z Rosji czy krajów wschodu musielibyśmy czekać na tych hokeistów. Nie jest łatwo, ze względu na pandemię. Już dwóch zawodników nam odmówiło. Chcielibyśmy jeszcze wzmocnić skład  – dodał szkoleniowiec.

Trener podsumował weekendowe spotkania następująco.

– Nie ukrywajmy, że takie mecze jak z Unią czy Jastrzębiem możemy przegrywać, gdyż ci rywale mają zdecydowanie lepszy skład. My musimy patrzeć na takie mecze jak z Gdańskiem czy Sanokiem by tam wygrywać, a dodatkowo postarać się o niespodziankę czyli wygraną z kimś mocniejszym. Oczywiście, że chcielibyśmy wygrać każdy mecz i z takim nastawieniem wychodzimy z szatni. Realnie należy jednak wziąć pod uwagę jakim dysponujemy budżetem i składem na ten sezon. Gramy tym, na co nas stać  – zakończył Klich.

Zobacz galerię

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin