Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Inauguracja sezonu na Stadionie Zimowym

Inauguracja sezonu na Stadionie Zimowym

10 września 2022

Już jutro pierwsze starcie w sezonie 2022/2023 na Stadionie Zimowym. Zagłębiacy w fenomenalnym stylu wygrali piątkowy mecz z JKH GKS Jastrzębie aż 4:0 i czekają na Wasze wsparcie z trybun. Niedzielnym rywalem sosnowiczan będzie GKS Tychy. Pamiętajcie, że cały czas trwa sprzedaż internetowa biletów na to spotkanie. 

Link do platformy internetowej – tutaj. 

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy – niedziela (11.09) godz. 17:00

Przypominamy, że w dniu meczu kasy będą czynne od godz. 15:30. Wszystkie osoby, które zakupiły karnet wchodzą wejściem bocznym na lodowisko, po okazaniu karnetu pracownikowi klubu. Przez całe spotkanie będzie można zakupić gadżety klubowe oraz zamówić koszulki meczowe na ten sezon. 

Cennik biletów i karnetów:

– karnet normalny – 300 zł
– karnet ulgowy – 180 zł
– karnet VIP – 1000 zł

Cennik biletów jednorazowych:

– bilet normalny- 20 zł
– bilet ulgowy – 12 zł

*Karnet obowiązuje na wszystkie mecze fazy zasadniczej Polskiej Hokej Ligi oraz na mecze fazy play-off. Wszystkie zakupione wejściówki upoważniają również do wstępu na nowe lodowisko, po przeniesieniu się drużyny do Zagłębiowskiego Parku Sportowego.

*Karnety oraz bilety ulgowe są przewidziane dla emerytów, rencistów, kobiet, młodzieży szkolnej w wieku od 7 do 15 lat, rodziców dzieci trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym, byłych zawodników oraz graczy drużyn amatorskich.

JUTRO WSZYSCY WIDZIMY SIĘ NA STADIONIE ZIMOWYM! 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin