DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Jarosław Rzeszutko: Chcemy na urlopy udać się ze spokojną głową.

Jarosław Rzeszutko: Chcemy na urlopy udać się ze spokojną głową.

2 lipca 2022

Za nami przedostatni tydzień treningowy. Od 8 lipca wszyscy zawodnicy udadzą się na dwutygodniowe urlopy. Zapytaliśmy Jarosława Rzeszutko co sądzi o jednostkach treningowych i czy z utęsknieniem czeka już na wakacje z rodziną.

Poprzedni sezon zakończyłeś kontuzją, która uniemożliwiła Ci grę w fazie play off w większości spotkań. Jak teraz się czujesz?

Jarosław Rzeszutko: Niestety przez kontuzję z końcówki sezonu nie miałem możliwości wystąpić w play offach. Dopiero udało się wyjść na ostatni mecz, ale jeszcze wtedy daleko było do optymalnej dyspozycji. Na dzień dzisiejszy z kolanem jest wszystko w jak najlepszym porządku, więc już nie mogę się doczekać pierwszego wyjścia na lód.

Zauważasz różnicę w przygotowaniach, w porównaniu z zeszłym sezonem?

Jarosław Rzeszutko: Różnice oczywiście są, natomiast bazujemy na podobnych rzeczach, czyli sile i kondycji, którą kształtujemy głownie w biegach. Z nowości mamy trening na slajbordach, które imitują jazdę na łyżwach, a także mieliśmy cząstkę zapasów i więcej niż przed rokiem gier zespołowych.

Na zróżnicowanie dyscyplin w ramach przygotowań chyba nie możecie narzekać?

Jarosław Rzeszutko: Rzeczywiście mamy gry w koszykówkę czy piłkę nożną. Tam możemy popracować nad pracą zespołową jak i kondycją. Można powiedzieć, że to są treningi z rodzaju tych przydatnych jak i przyjemnych.

Ponownie spotykasz się z kolegami z GKS Tychy, tym razem w nowej drużynie. To, że się znacie pomoże w zgraniu?

Jarosław Rzeszutko: Na pewno jest to duży plus do zgrania, ponieważ nawet grając w Tychach zdarzało się, że graliśmy razem. Do tego też wszyscy jesteśmy dobrymi kolegami, więc atmosfera w szatni też będzie bardzo dobra.

Czekacie już z utęsknieniem na urlopy?

Jarosław Rzeszutko: Został jeszcze tydzień przygotowań i będziemy udawać się na dwutygodniowe urlopy, więc siłą rzeczy gdzieś każdy ma z tylu głowy, że to już bardzo blisko. Natomiast jeszcze mamy tydzień treningów, które chcemy jak najlepiej przepracować, aby na urlopy udać się ze spokojną głowa i poczuciem dobrze wykonanej pracy, która będzie procentować podczas sezonu ligowego.

Dziękujemy za rozmowę!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin