Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Komentarze po meczu w Krakowie

Komentarze po meczu w Krakowie

3 listopada 2022

W zaległym spotkaniu 3 kolejki PHL Zagłębie Sosnowiec poległo w Krakowie przegrywając z miejscową Cracovią 1:6. Jak środowy mecz wyglądał w oczach drużyny? Przed nami komentarze po tym pojedynku.

Grzegorz Klich(trener Zagłębia): Źle rozpoczęliśmy ten mecz. Pierwsza tercja to był naprawdę mały wymiar kary dla nas. Przegraliśmy ją 0:1 i oddaliśmy w niej bardzo mało strzałów. Druga była już bardziej wyrównana jednak gdy robimy trzy indywidualne błędu w meczu z takim rywalem to nie możemy myśleć o punktach. Później ta nasza gra już się posypała czego efektem końcowy wynik.

Jakub Michałowski (defensor Zagłębia): W tym meczu nie wystarczyło to, że się staraliśmy. Szkoda, gdyż przy wyniku 2:1 zaczęliśmy grać lepiej jednak straciliśmy gola w przewadze i ten mecz nie potoczył się tak jak chcieliśmy. Stwarzaliśmy zbyt mało okazji do strzelenia tego gola jak i samych strzałów było bardzo mało. Trwa nasz maraton wyjazdów i powoli już czujemy go w nogach. Po tej porażce musimy wyczyścić głowy gdyż w piątek już kolejne spotkanie przed nami.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin