DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Komentarze po wczorajszym spotkaniu

Komentarze po wczorajszym spotkaniu

17 listopada 2022

Prezentujemy wypowiedzi po wczorajszej porażce z GKS Tychy. Sosnowiczanie przegrali tracąc bramkę na pięć sekund przed końcem doliczonego czasu gry.

Jarosław Rzeszutko: W naszej sytuacji tak naprawdę każdy punkt jest cenny i w każdym meczu musimy się naprawcować aby go zdobyć. Zagraliśmy dobry mecz, w którym chcieliśmy zdobyć trzy punkty niestety zostajemy z jednym. Szanujemy go gdyż ten mez nie był łatwy. Wiadomo, że chcielibyśmy więcej jednak musimy się zadowolić tym jednym. Mieliśmy w tym meczu swoje szanse jednak w najważniejszych momentach musimy być bardziej skoncentrowani. Niestety znowu złapaliśmy zbyt dużo kar w meczu.

Grzegorz Klich: Oczywiście patrząc na sytuacje w całym meczu Tychy zasłużyły na te dwa punkty. My walką zasłużyliśmy na ten minimum jeden punkt. Graliśmy to co sobie założyliśmy do końca. Wiadomo, że trochę szkoda ale cieszymy się z tego jednego punktu. Mamy nowego zawodnika, którego testowaliśmy w kilku zestawieniach. Chcemy dać mu szanse żeby się pokazał. Jest z nami na testach i do końca miesiąca gra całkowicie za darmo. Przyjechał do nas Pawlenko, chcemy żeby z nami potrenował i w piątek być może już zagra w meczu ligowym.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin