DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2022-11-29 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Koniec sezonu dla defensora

Koniec sezonu dla defensora

19 stycznia 2021

Wszystko wskazuje na to, że obecny sezon zakończył już Magnuss Jākobsons. Defensor Zagłębia po meczu w Tychach doznał kontuzji, która eliminuje go z kolejnych spotkań.

Jākobsons jeden ze strzałów tyszan wybronił nogą. Okazało się, że interwencja ta zakończyła się kontuzją, a obecnie zawodnikowi założono szynę gipsową.

 Jest to poważna kontuzja stawu skokowego. Niestety nie ma szans, by zawodnik wrócił do gry jeszcze w tym sezonie –  przekazał trener sosnowiczan, Grzegorz Klich.

W ostatnim ligowym pojedynku zabrakło jeszcze dwóch zawodników: Michała Bernackiego i Michała Naroga.

– Michał Bernacki jest po kontuzji barku, który dalej go boli. Jest to niestety taka kontuzja, która boli bardzo długo. Obecnie trenuje z pierwszą ligą, by go nie nadwyrężać  –  dodał Klich.

Z informacji jakie uzyskaliśmy Michał Naróg powraca do gry po kontuzji nadgarstka. Możliwe, że zawodnik zagra już w weekendowych spotkaniach.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin