DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / „Krężoł” i „Tyczka” powołani

„Krężoł” i „Tyczka” powołani

27 listopada 2023

Selekcjoner reprezentacji Polski Róbert Kaláber rozesłał powołania na zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju, którego zwieńczeniem będzie udział w turnieju w Klagenfurcie. Odbędzie się on w dniach 14-15 grudnia

Wśród powołanych zawodników znalazło się dwóch napastników Zagłębia Sosnowiec – Patryk Krężołek i Damian Tyczyński.

Powołani zawodnicy:

Bramkarze:
John Murray (GKS Katowice) i Tomáš Fučík (GKS Tychy).

Obrońcy:
Bartosz Florczak (Marma Ciarko STS Sanok), Marcin Horzelski (PZU Podhale Nowy Targ), Kamil Górny, Arkadiusz Kostek, Patryk Wajda (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Oskar Jaśkiewicz (GKS Tychy), Maciej Kruczek, Jakub Wanacki (obaj GKS Katowice) i Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń).

Napastnicy:
Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Fraszko, Mateusz Michalski, Igor Smal (wszyscy GKS Katowice) Bartłomiej Jeziorski, Alan Łyszczarczyk (obaj GKS Tychy), Patryk Krężołek, Damian Tyczyński (obaj Zagłębie Sosnowiec), Dominik Paś, Filip Starzyński, Maciej Urbanowicz (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wronka (PZU Podhale Nowy Targ) i Paweł Zygmunt (HC Litvinov, Czechy).

Lista rezerwowa

Bramkarze: Maciej Miarka (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Lewartowski (wszyscy GKS Tychy).

Obrońcy: Karol Biłas (Marma Ciarko STS Sanok), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Adrian Jaworski (KH Energa Toruń), Jauhienij Kamienieu (JKH GKS Jastrzębie).

Napastnicy: Konrad Filipek (Marma Ciarko STS Sanok), Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia), Mateusz Gościński (GKS Tychy), Łukasz Krzemień, Dariusz Wanat (obaj Re-Plast Unia Oświęcim).

Kierownictwo:

Róbert Kaláber (trener główny), Grzegorz Klich (asystent), Marek Batkiewicz (trener bramkarzy), Sebastian Owczarek (trener-analityk), Wojciech Chowaniec (serwisant), Krzysztof Jarosz (serwisant), Zbigniew Galicki (fizjoterapeuta), Hubert Paszkiewicz (fizjoterapeuta), Paweł Herman (lekarz), Leszek Laszkiewicz (team leader), Roch Bogłowski (kierownik kadry).

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin