Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Lindgren i Niemi żegnają się z Zagłębiem

Lindgren i Niemi żegnają się z Zagłębiem

18 lipca 2024

Riley Lindgren i Valtteri Niemi rozstają się z EC Będzin Zagłębiem Sosnowiec. Pierwszy z nich znalazł już nowego pracodawcę i w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy niemieckich smoków z Herford.

Lindgren w barwach Zagłębia rozegrał 46 spotkań, w których zdobył 21 bramek, a przy dziewięciu asystował. Na ławce kar odsiedział 18 minut.

Niemi do drużyny dołączył w trakcie sezonu. Reprezentował barwy Zagłębia w 15 pojedynkach. Jego dorobek punktowy to trzy bramki i siedem asyst. Na ławce kar spędził pięć minut.

Obu zawodnikom dziękujemy za grę w Zagłębiu Sosnowiec i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin