DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-09-29 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Łukasz Girek: Ten zespół powinien być wzorem

Łukasz Girek: Ten zespół powinien być wzorem

23 września 2021

W czwartek rano odbyło się spotkanie wewnętrzne naszego zespołu z prezesem klubu Łukaszem Girkiem.

Chciałem podziękować drużynie za walkę i zaangażowanie. Widziałem mecze w tym sezonie i uważam, że kibice mogą być zadowoleni z postawy drużyny. Wasze profesjonalne podejście do pracy powinno być wzorem dla innych zespołów w naszym regionie. Gracie dla tego herbu na piersi i za to dziękuję – rozpoczął prezes Girek.

Czwartkowe rozmowy dotyczyły przede wszystkim przyszłości hokejowego Zagłębia Sosnowiec. Prezes bardzo mocno stawia na hokej i chciał, aby cały zespół był świadomy jego zaangażowania w klub. – Zagłębie to nie tylko piłka nożna. Zagłębie to również hokej. Pamiętam świetne czasy tej dyscypliny w Sosnowcu. Chciałbym, żeby drużyna regularnie zajmowała miejsce w górnej części tabeli. Na to wszystko potrzeba środków i ogromnej pracy. Nie stawiam żadnych deklaracji. Mogę jednak obiecać, że zrobię wszystko, aby hokej miał się dobrze. Po prostu ta sekcja i ten zespół na to zasługują – zaznaczył.

Głos podczas spotkania zabrał także trener zespołu. – Dziękujemy za przybycie i rozmowę. Dla drużyny to bardzo ważne wydarzenie – powiedział Grzegorz Klich.My ze swojej strony obiecujemy grać w każdym meczu jak najlepiej potrafimy. W szatni panuje genialna atmosfera i chcemy to przełożyć na wyniki sportowe. Start sezonu pokazał, że liga jest wyrównana. Czekają nas interesujące mecze. Tutaj wszystko może się wydarzyć – dodał.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin