Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Marcowy sparing

Marcowy sparing

5 marca 2021

W posezonowym sparingu sosnowiczanie zmierzyli się z półfinalistą play-off – drużyną GKS Tychy. Zespołem, który po wywalczeniu awansu czeka na swojego przeciwnika od kilku dni.

W piątkowe południe na „Zimowy” powróciły hokejowe emocje. Mimo że drużyna z Zamkowej 4 zakończyła już sezon i jest w cyklu roztrenowania, podjęła rękawicę i rozegrała mecz kontrolny z GKS Tychy. Szybki hokej – tak można podsumować dzisiejsze spotkanie, w którym nałożono jedynie dwie karne minuty dla tyszan. Dwie tercje zakończyły się remisem zaś w trzeciej dominowali goście.Warto wspomnieć, że połowie spotkania w obu zespołach nastąpiły roszady w bramce. Między słupkami Zagłębia stanął Tadas Ramanauskas, zaś zmiennikiem Johnego Murray’a był Ondrej Raszka. Honorowego gola dla sosnowiczan zdobył Jewgenij Nikiforow.

Dzisiejszy sparing miał na celu podtrzymanie formy tyszan. Dla sosnowiczan był to element posezonowego roztrenowania.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Bramka dla Zagłębie: Nikiforow

Skład Zagłębia: Czernik(od 30 min. Ramanauskas) – Luszniak, Khoperia, Baszyrow, Wasiljew, Nikiforow – Syrojeżkin, Ļeščovs, Rybczik, Kulas, Smal – Wysocki, Domogała, Bernacki, Kozłowski, Sikora – Gniewek, Jākobsons, Piotrowski, Stojek

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin