DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-08-08 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Menc i Włodara z kontraktami

Menc i Włodara z kontraktami

9 czerwca 2024

Aleks Menc i Olaf Włodara to kolejni zawodnicy, którzy złożyli podpisy pod umowami na sezon 2024/2025. Dla tych dwóch młodych hokeistów będzie to kolejny sezon w barwach sosnowieckiego Zagłębia.

Zarówno Menc jak i Włodara oprócz występów w pierwszej drużynie Zagłębia Sosnowiec rozgrywali również spotkania w lidze MHL. Pierwszy z nich pod wodzą Piotra Sarnika wystąpił w 22 meczach ekstraligi jednak nie zdobył żadnego punktu w klasyfikacji kanadyjskiej. Na ławce kar odsiedział cztery minuty, a w zestawieniu +/- wypadł na -2. Na taflach MHL rozegrał natomiast piętnaście spotkań, w których trzykrotnie trafił do siatki rywala, a przy pięciu golach asystował. Na zapleczu ekstraligi odsiedział 10 minut kary. Warto wspomnieć, że Menc został powołany na Mistrzostwa Świata U-20.

Włodara z kolei w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Zagłębia trzynaście razy i również nie zdobył żadnego punktu w klasyfikacji kanadyjskiej. W zestawieniu +/- wypadł na +1. W MHL rozegrał natomiast 22 mecze gdzie raz trafił do bramki, a przy czterech golach asystował. Od gry na ławce kar odpoczywał 20 minut.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin