Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Męski weekend w M1 za nami

Męski weekend w M1 za nami

13 listopada 2021

Moc atrakcji i niespodzianek czekało na wszystkich, którzy odwiedzili stoiska hokejowego Zagłębia podczas „Męskiego Weekendu” w Centrum Handlowym M1.

Stoiska podzielone były na dwie części. W strefie centralnej znajdowało się stanowisko, gdzie można było poznać historię zarówno sekcji hokejowej jak i piłkarskiej oraz nabyć różnego rodzaju gadżety związane z naszym klubem. Podczas #męskiegoweekendu zainteresowani mogli uzyskać informacje na temat bieżących projektów czy dowiedzieć się więcej na temat naboru do najmłodszych sekcji hokejowych.

W strefie sportowej czeladzkiego hipermarketu na wszystkich czekało wiele atrakcji. Każdy chętny mógł spróbować swoich sił w konkursie strzeleckim i wygrać cenne nagrody. Można było podziwiać prezentację sprzętu zawodnika z pola oraz bramkarza i wziąć udział w quizie hokejowym prowadzonym przez naszych hokeistów. Najmłodsi otrzymali kolorowe balony oraz naklejki związane z hokejową sekcją Zagłębia. W pasażach tego dużego centrum było również głośno podczas przemarszu młodych zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego oraz z Akademii im. Włodzimierza Mazura. Każdy kto zrobił sobie zdjęcie przy naszym stoisku mógł otrzymać darmowe wejściówki na najbliższe spotkanie w Sosnowcu. O historii sekcji opowiedział natomiast kronikarz naszego klubu – Krzysztof Wojtanowski.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas tych dwóch dni i liczymy, że ponownie spotkamy się już na „Stadionie Zimowym” podczas spotkań ligowych.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin