Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Michał Bernacki: Jesteśmy zadowoleni

Michał Bernacki: Jesteśmy zadowoleni

25 września 2021

Michał Bernacki w piątkowym pojedynku ustrzelił hat-tricka. Jak pierwsze zwycięstwo za trzy punkty podsumował wychowanek Zagłębia Sosnowiec?

Cieszy pierwsze zwycięstwo za pełną pulę. Te trzy punkty wpadły na nasze konto przy wspaniałym dopingu naszych kibiców. Jesteśmy zadowoleni. Wyszliśmy na ten mecz skoncentrowani, a bramki były tego efektem – podsumował spotkanie Michał Bernacki.

„Misiek” w obecnym sezonie gra w jednym ataku z Jewegenij Nikiforowem oraz Aleksandrem Waslijewem. Jest to obecnie najlepiej punktujący atak sosnowiczan.

Z meczu na mecz lepiej nam się gra. Wiadomo, że „Wasyl” jest świetnym zawodnikiem. Widzi wszystko co się dzieje na tafli także jest to duża przyjemność grać w jednym atakiem z takim zawodnikiem – przekazał Bernacki

Sympatycy Zagłębia do szóstej kolejki czekać musieli na zwycięstwo swojej drużyny za trzy punkty.

W poprzednich meczach brakowało tej kropki nad i oraz koncentracji. W końcu to zrobiliśmy i cieszymy się z trzech punktów. Teraz przed nami wyjazd do Sanoka gdzie również walczyć będziemy o komplet punktów. To mocna drużyna jednak jedziemy tam zmobilizowani – zakończył Bernacki.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin