DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Michał Bernacki: Sędziowie dołożyli cegiełkę

Michał Bernacki: Sędziowie dołożyli cegiełkę

20 listopada 2021

O ostatnim ligowym pojedynku i zmianie numeru na koszulce rozmawiamy z napastnikiem Zagłębia Sosnowiec – Michałem Bernackim.

Takie porażki jak ta w Katowicach bolą najbardziej?

Michał Bernacki: – Wiadomo, że jest to duży ból gdy przegrywa się w ostatnich sekundach. Moim zdaniem nie mamy po tym pojedynku sobie nic do zarzucenia. Walczyliśmy przez cały mecz, gra nam się w miarę układała tak jak chcieliśmy. Wiadomo, że przytrafiły nam się błędy jednak dużą cegiełkę do tego wyniku dołożyli niestety sędziowie.

Trzy lata temu to Zagłębie wygrało w „Satelicie” w ostatnich sekundach po bramce Denisa Akimoto. Teraz los się odwrócił dla naszego zespołu. Długo myśli się o tych wydarzeniach z lodu po syrenie końcowej?

– Na pewno siedzi to w głowach. Kilka godzin po meczu jeszcze się o tym myśli i analizuje dlaczego tak się stało, a nie inaczej. Z tym jednak już nic nie da się zrobić i te głowy trzeba odświeżyć przed niedzielą i ważnym kolejnym meczem ligowym.

Musicie zatem jak najszybciej zapomnieć i skupić się na niedzieli?

– W niedzielę czeka nas bardzo ważny mecz z drużyną z Torunia. Musimy go wygrać zwłaszcza, że gramy na własnym lodzie i jedyny cel to komplet punktów.

Wielu kibiców szukało na lodzie zawodnika z numerem 10. Ty zagrałeś z nowym numerem na plecach, którym jest 98. Skąd ta zmiana?

– Zmieniłem numer gdyż kierownik drużyny i kilka innych osób mówiło mi, że chyba jakaś klątwa wisi nade mną i nad tą dziesiątką czego efektem były te kolejne kontuzje. Żeby się uwolnić od tego powiedzieli, że najlepiej zmienić ten numer i tak też zrobiłem.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin