DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Mickiewicz w Sosnowcu, Szczepkowski z kontraktem

Mickiewicz w Sosnowcu, Szczepkowski z kontraktem

1 czerwca 2021

We wtorek do Sosnowca przyjechał Nikita Mickiewicz, który od jutra rozpocznie treningi z zespołem. Zagłębie pozyskało również nowego bramkarza.

Szeregi sosnowiczan zasilił Mikołaj Szczepkowski, wychowanek Stoczniowca Gdańsk. Szczepkowski będzie walczył o miejsce w bramce Zagłębia jednak głównie będzie reprezentował nasz klub na poziomie MHL i CLJ.

Szukaliśmy zawodnika w miejsce Tadasa, który wzmocni nas w rozgrywkach centralnej ligi juniorów oraz na zapleczu esktraligi – przekazał dyrektor sportowy Zagłębia Sosnowiec, Piotr Majewski.

Przypomnijmy, że Tadas Ramanauskas w minionym sezonie został wybrany najlepszym bramkarzem na zapleczu esktraligi. W pierwszej drużynie Litwin rozegrał jedynie dwadzieścia minut w pojedynku z Cracovią, podczas których wpuścił pięć bramek.

Dziękujemy Tadasowi za czas spędzony w Zagłębiu. Zawodnik wykonał dużą pracę podczas minionego sezonu i zrobił duże postępy. Życzymy mu wielu sukcesów w dalszej karierze. Jest to super człowiek i sportowiec – zakończył Majewski.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin