Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Mirko Djumić: Najlepszy urodzinowy prezent

Mirko Djumić: Najlepszy urodzinowy prezent

20 stycznia 2025

EC Będzin Zagłębie Sosnowiec w ostatnim ligowym starciu pokonało KH Energę Toruń 7:3. Dubletem w tym pojedynku popisał się nasz napastnik – Mirko Djumić.

Jak podsumujesz ten niedzielny mecz?

Mirko Djumić: – Wbrew pozorom to nie był nasz najlepszy mecz z Toruniem w tym sezonie ale udało nam się wygrać i zdobyć trzy punkty. Dodatkowo atmosfera, która towarzyszyła nam wczoraj była świetna i myślę, że wszyscy zasłużenie cieszymy się z tej wygranej.

Czy czujesz zmianę w swojej grze po przyjściu nowego trenera?

– Myślę, że w całym zespole zmieniła się energia. Widać, że to pozytywnie wpłynęło na nas wszystkich.



Dwa trafienia w dniu urodzin to najlepszy prezent?


– Czułem się naprawdę dobrze gdy mogłem to świętować razem z kibicami. My wygraliśmy ten mecz i na pewno był to najlepszy prezent na moje urodziny.


Jak według Ciebie wyglądać będzie końcówka sezonu zasadniczego?

– Mamy jeszcze sześć spotkań do rozegrania w sezonie zasadniczym i chcemy wywalczyć jak najlepszą pozycję przed play-off. Mamy teraz naprawdę dobrą passę. W ostatnich siedmiu meczach odnieśliśmy sześć zwycięstw i po prostu musimy dalej grać w ten sposób.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin