Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Niemi: Potrzebujemy wsparcia naszych fanów

Niemi: Potrzebujemy wsparcia naszych fanów

4 marca 2024

Vallteri Niemi był jednym z głównych postaci drugiego spotkania w Katowicach. Jego dwa trafienia znacznie przyczyniły się do wyrównania stanu rywalizacji w play-off.

Przypomnijmy, że po pierwszym słabszym meczu w drugim zobaczyliśmy zupełnie inne Zagłębie.

W pierwszym meczu mieliśmy słabszą pierwszą połowę. Później było już coraz lepiej jednak to nie wystarczyło. W drugim meczu mieliśmy bardzo dobry początek, zagraliśmy naprawdę dobry mecz i byliśmy wyraźnie lepszym zespołem – przekazał strzelec dwóch bramek dla Zagłębia.

W porównaniu z piątkiem postawa naszej drużyny była zdecydowanie inna.

Na pewno chodziło o to, że z każdą minutą meczu graliśmy coraz lepiej. Ważne było również to, że kontynuowaliśmy nasze założenia i graliśmy równo przez całe spotkanie. Wprowadziliśmy zmiany, które nam przekazał trener i po prostu graliśmy tak dobrze. W tym drugim meczu byliśmy lepsi – dodał Niemi.

Po dwóch meczach w Katowicach teraz rywalizacja przenosi się do Sosnowca. Mecze zostaną rozegrane jutro i w środę. Początek spotkań zaplanowano na godzinę18:30.

– Play -off to najważniejsza część sezonu. Musimy po prostu grać najlepsze mecze w sezonie, w taki sam sposób, jak w poprzednim meczu. Każdy z nas chciałby zobaczyć, jak wszyscy nasi fani wiwatują, ponieważ daje nam to mnóstwo energii! Potrzebujemy ich wsparcia! – zakończył Niemi.