DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-01 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Niespodziewany powrót

Niespodziewany powrót

13 maja 2021

Dwa dni temu informowaliśmy, że z Zagłębiem rozstał się Iwan Rybczik. Białorusin mimo wcześniejszych zapowiedzi nadal będzie grał dla naszego zespołu.

Działacze wrócili do rozmów z zawodnikiem, który miał oferty z ligi łotewskiej i francuskiej. Obie strony doszły do porozumienia i Rybczik przedłużył kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec.

Klub wrócił do rozmów z Iwanem i ostatecznie zawarliśmy roczny kontrakt. W związku z tym rezygnujemy z Niklasa Salo, z którym były prowadzone rozmowy – przekazał dyrektor hokejowego Zagłębia, Piotr Majewski.

Pochodzący z Białorusi napastnik do drużyny dołączył pod koniec listopada. W barwach Zagłębia rozegrał 17 spotkań, w których zdobył 11 punktów za pięć bramek i sześć asyst.

Z Zagłębiem umowy zawarli także Armen Khoperia (kontrakt dwuletni) i Kacper Opiłka, który parafował roczną umowę.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin