Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Niezawodna firma Heraeus Electro-Nite zostaje z hokejowym Zagłębiem!

Niezawodna firma Heraeus Electro-Nite zostaje z hokejowym Zagłębiem!

8 lipca 2022

Bardzo miło nam poinformować, że firma Heraeus Electro-Nite zostaje z nami na kolejny sezon. Z naszym partnerem jesteśmy związani od 2007 roku, a Dyrektor Generalny Jarosław Skorupa uczestniczy w rozwoju sekcji już 16 sezonów! Dziękujemy za wsparcie oraz zaufanie!

Jesteśmy z hokeistami już od ponad 15 lat. Wielu z naszych pracowników żywo interesuje się hokejem, regularnie bywa na meczach i wiernie kibicuje Zagłębiu. Życzymy drużynie Zagłębia, aby nowy sezon był dla niej udany, a kibicom jak najwięcej wrażeń i sportowych emocji. Jesteśmy z Wami – podsumował Dyrektor Generalny – Jarosław Skorupa. 

Już od prawie 50 lat Heraeus Electro-Nite jest globalnym liderem w dziedzinie pomiarów w ciekłych metalach. Oferta dla przemysłu hutniczego i odlewniczego obejmuje kompletne systemy pomiarowe, w skład których wchodzą różnorodne czujniki jednorazowego użytku, dedykowane przyrządy pomiarowe oraz osprzęt. Dla części zastosowań i mierzonych parametrów np. pomiar temperatury, dostępne są również systemy do pomiaru ciągłego. Ofertę firmy uzupełnia szeroki wybór próbników projektowanych i produkowanych z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i możliwości procesów analizy próbek.

Jakość wyrobów i obsługi oraz innowacyjność są dla Heraeus Electro-Nite wartościami nadrzędnymi – wartościami, na których od zawsze polegają klienci. Nowatorskie rozwiązania stosowane w wyrobach oraz ich indywidualne dostosowanie do zmieniających się potrzeb i celów kontroli w procesach metalurgicznych zapewniają użytkownikom zwiększenie wydajności procesów produkcyjnych oraz poprawę jakości ich wyrobów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego partnera: https://www.heraeus.com/

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin