Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Nowy sponsor techniczny na pokładzie!

Nowy sponsor techniczny na pokładzie!

20 lipca 2023

Już za niecałe dwa miesiące, nadejdzie sezon 2023/2024. W ostatnim okresie, poza wielością formalności związanych z założeniem nowej spółki, transferami i pozyskaniem licencji, znaczną ilość czasu poświęciliśmy na poszukiwanie nowego SPONSORA TECHNICZNEGO.

Z naszą nową spółką i stadionem postanowiliśmy wprowadzić odświeżający element do polskiego hokeja, przekonując do sponsorskiej współpracy firmę SHOW YOUR STRENGTH.

Firma SHOW YOUR STRENGTH do tej pory była znana głównie z kooperacji z największymi w Polsce federacjami MMA, klubami sportów walki oraz wiodącymi polskimi zawodnikami. Jednakże, wspólnie z nami, od nadchodzącego sezonu zacznie rozwijać swoją obecność także w Polskim Hokeju.

Show będzie odpowiedzialne za tworzenie między innymi: odzieży dla naszych zawodników, personelu i kibiców.
Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce, wykorzystując jedynie polskie materiały!

Od lat jestem zaznajomiony z produktami tej marki i korzystałem z nich sam, co zawsze budziło we mnie zadowolenie. Wielokrotnie współpracowaliśmy podczas różnych wydarzeń sportowych. Niestety, odseparowanie się od piłkarskiego Zagłębia spowodowało, że nie byliśmy już w stanie składać zamówień tak dużych jak dotychczas (wcześniej wspólnie z piłką nożną realizowaliśmy zamówienia z firmy Hummel). To znacznie obniżyło nasze rabaty u firmy Hummel. Pomimo licznych zapytań o współpracę, ceny okazały się być astronomiczne. Za jeden dres hokejowy w wielu firmach musieliśmy zapłacić między 200 a 300 zł. Dodajmy do tego sztab, personel – mamy 30 dresów. Drużyna potrzebuje dwóch kompletów. A co z koszulkami, kurtkami, bluzami, koszulkami treningowymi? Musieliśmy także od nowa zaopatrzyć nasz sklep dla kibiców. Planowałem stworzyć kolekcję jubileuszową, kolekcję dla kobiet, najmłodszych oraz nowych kibiców, którzy będą przyciągnięci przez nowe lodowisko. Otrzymane od różnych firm kalkulacje stanowiły zbyt duży udział w budżecie, a większość firm oferowała nam rabat maksymalnie 10% lub podwyższała cenę w katalogu do absurdalnych poziomów. Czas gnał.

Zwróciłem się zatem do SHOW YOUR STRENGTH z prośbą o pomoc i współpracę barterową. Byłem świadomy, że nie produkują odzieży dla hokeja. Głównie obsługują rynek MMA i innych sportów walki, i to z sukcesem. Niemniej, zaprosiłem przedstawicieli firmy do naszego nowego obiektu. Przedstawiłem im potencjał naszego regionu i usiedliśmy razem do stołu. Uzgodniliśmy bardzo korzystne warunki i otworzyliśmy nowy rozdział – dla nas, dla nich i dla polskiego hokeja. Bardzo dziękuję Wam za gotowość do pomocy! Obiecujemy dumnie reprezentować waszą firmę i wiemy, że nasi kibice również staną na wysokości zadania i już po pierwszym meczu będziemy musieli domówić część rzeczy! Musimy wasz waleczny charakter z MMA wspólnie przenieść do drużyny. Cieszę się bardzo, że udało nam się dogadać na korzystnych warunkach i zrobimy wspólnie ciekawe kolekcje nie tylko dla kibiców hokejowego Zagłębia, ale również dla wszystkich ZAGŁĘBIAKÓW, wszystkich fanów hokeja – mówił Prezes Klubu Adrian Pietrzyk.

SHOW YOUR STRENGTH – dziękujemy za zaufanie!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin