Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Odmienny sprawdzian

Odmienny sprawdzian

29 grudnia 2022

W porównaniu ze środą dzisiaj nasz zespół nie pokazał zbyt wiele w wyjazdowym sparingu z JKH GKS Jastrzębie. Sosnowiczanie przegrali ten pojedynek aż 1:7.

Podopieczni Grzegorza Klicha pojechali na dzisiejszy sparing w innym składzie w porównaniu ze środowym zestawieniem. W siódmej minucie rywale prowadzili już trzema bramkami. Między słupkami bramki Zagłębia zabrakło dzisiaj Patrika Spěšnego, a szansę dostali jego zmiennicy. Honorowego gola dla naszego zespołu w 35 minucie meczu zdobył Dominik Nahunko.

Do zmagań o ligowe punkty Zagłębie Sosnowiec powróci 6 stycznia, gdzie w wyjazdowym meczu zmierzy się z Tauron Podhalem Nowy Targ.

JKH GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 7:1 (4:0, 2:1, 1:0)

Bramka dla Zagłębia: Dominik Nahunko z podania Patryka Koguta

Zagłębie: S. Lipiński (od 31 min M. Szczepkowski ) – M. Naróg, K.Opiłka, P. Kogut, T. Kozłowski, D. Nahunko – A. Khoperia, W. Andrejkiw, J. Witecki, J. Rzeszutko, K. Sikora – O. Krawczyk, J. Michałowski, A. Pawlenko, N. Bucenko, S.Modén – S. Luszniak, D.Kasprzyk, J.Łoza, O.Rzekanowski

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin