DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Okiem trenera: Potrzebujemy jeszcze czasu

Okiem trenera: Potrzebujemy jeszcze czasu

9 sierpnia 2023

W swoim pierwszym sparingu w ramach przygotowań do sezonu 2023/2024 drużyna Zagłębia przegrała na własnym lodzie z JKH GKS Jastrzębie 2:4.

Po meczu szkoleniowiec sosnowiczan podsumował pierwszy sprawdzian oraz przepracowane już dni na lodzie.

Generalnie skupialiśmy się w tym sparingu na elementach, nad którymi pracowaliśmy w tym pierwszym tygodniu. Dzięki temu mamy już informacje i wiemy co jest do poprawy. W tym meczu zwracaliśmy uwagę na jeden element, a tych jest więcej w hokeju. Nad nimi chcemy pracować w kolejnych dniach – przekazał trener Zagłębia Sosnowiec, Piotr Sarnik.

Drużyna Zagłębia we wczorajszym sparingu odrobiła dwubramkową stratę jednak ostatecznie to rywal był lepszy po końcowej syrenie.

Na pewno potrzeba nam jeszcze czasu. Mamy dużo nowych zawodników i musimy się skupić żeby dobrze przepracować ten okres przygotowania. Uważam, że w tym meczu mieliśmy tak samo dużo sytuacji by ten mecz równie dobrze wygrać. Rywal nie miał aż tak dużej przewagi – dodał Sarnik.

Nasza drużyna w poniedziałek rozpoczęła drugi tydzień przygotowań na tafli nowego „Stadionu Zimowego”. Jak dotychczasowe treningi ocenił nasz trener?

Generalnie wszystko przebiega tak, jak planowaliśmy. Poznajemy się wszyscy i tak jak wspominałem już wcześniej, że wszystko powinno przyjść z czasem – zakończył Sarnik.

FOTORELACJA Z PIERWSZEGO SPARINGU ZAGŁĘBIA

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin