Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Opinie po meczu w Sanoku

Opinie po meczu w Sanoku

24 listopada 2022

Prezentujemy wypowiedzi po środowym spotkaniu w Sanoku.

Tomasz Kozłowski: Ten mecz w Sanoku był do wygrania. Zagraliśmy dobrze pierwszą tercję, jednak w drugiej pojawiły się błędy. Pojawiły się problemy z kryciem i odpowiednim podejściem do zawodnika. Decydująca była właśnie ta druga odsłona, którą przegraliśmy. Musieliśmy grać w osłabieniu jednak dopiero w końcówce straciliśmy gola. Przy stanie 3:2 straciliśmy krążek, gospodarze strzelili gola i wygrali ten mecz.

Grzegorz Klich (szkoleniowiec Zagłębia): W statystykach wyszliśmy na równo, a o wyniku zadecydowała nasza słaba postawa w drugiej tercji szczególności na jej początku. Niestety kara meczu również nam nie pomogła przy wyniku 2:1. Długo się broniliśmy jednak w końcu rywal strzelił nam tą bramkę. Na koniec mieliśmy szansę jednak niefortunne zagranie zawodnika gdzie byliśmy na krążku i straciliśmy szansę na wyrównanie. Czekamy na kontuzjowanych, by powrócili do składu, dodatkowo chcieliśmy zatwierdzić zawodnika jednak nam się to nie udało przed meczem.