Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Optymistyczne wieści

Optymistyczne wieści

7 grudnia 2024

Optymistyczne wieści napływają ze sztabu medycznego EC Będzin Zagłębia Sosnowiec. Wszystko wskazuje na to, że nie potwierdziły się wcześniejsze diagnozy i Dominikowi Nahunko wystarczy tygodniowa pauza.

Wcześniej informowaliśmy, że naszego napastnika czeka dłuższa przerwa od gry. Dodatkowe badania potwierdziły, że kość śródręcza jest pęknięta jednak w mniejszym stopniu niż wcześniej diagnozowano, a to jest równoznaczne z tym, że zawodnik szybciej powróci na lód. To bardzo dobra wiadomość przed wyjazdowym pojedynkiem z KH Energą Toruń. Wyjątkowo gdyż w sobotę zostanie rozegrana 30 kolejka THL. Początek starcia o godzinie 17:00.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin