DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Oskar Krawczyk: Pozytywnie nastawieni

Oskar Krawczyk: Pozytywnie nastawieni

18 grudnia 2021

Oskar Krawczyk wystąpił w piątkowym pojedynku Reprezentacji Polski z Węgrami. Biało-czerwoni wygrali to spotkanie 3:2.

Oprócz Krawczyka w kadrze biało-czerwonych znalazł się także drugi defensor sosnowieckiego Zagłębia – Oskar Jaśkiewicz.

Myślę, że to spotkanie z Węgrami było dobre w naszym wykonaniu. Wreszcie funkcjonowały przewagi. W drugiej tercji może byliśmy trochę zdekoncentrowani ale najważniejsze, że możemy cieszyć się ze zwycięstwa. Było to podobne spotkanie do tego z w Francją. Tam również w składzie znalazło się sporo młodych zawodników. Te pierwsze jak i drugie spotkanie można powiedzieć, że były bardzo podobne – podsumował defensor sosnowieckiego Zagłębia, Oskar Krawczyk.

W rozgrywanym w Bytomiu „Christmas Cup” trener Robert Kalaber daje szanse młodszym zawodnikom.

Te turnieje służą temu, by trener poznał każdego zawodnika zarówno na lodzie jak i w szatni. Chce nam przekazać system gry, by w razie potrzeby każdy z młodych zawodników mógł dołączyć do zespołu – dodał Krawczyk.

„Orły” zakończą turniej sobotnim pojedynkiem z Ukrainą. Drugie dzisiejsze spotkanie Węgrów z Francuzami zostało odwołane z powodu koronawirusa, którego wykryto u jednego z „Madziarów”.

– Mecz z Ukrainą będziemy chcieli wygrać. Na pewno podejdziemy do tego pojedynku pozytywnie nastawieni – zakończył Krawczyk.

FOTORELACJA Z TURNIEJU

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin